Gjuhë

Boeing 747-XXX Mega Paketa Vol.8 FSX & P3D

HOT
Size 147 MB
Downloads 37 260
Krijuar 03-06-2014 02: 00: 00
Ndryshuar 30-05-2015 19: 17: 03
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: POSKY, Mike Maarse, Emil Serafino Jr, Devyn Silverstein, Ripaketoi nga Luis Quintero i jashtëm http://fsxluchoals.blogspot.com
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar # Port-Over pa kompatibil P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Boeing 747-XXX Paketa MegaVëllimi 8

Këtu është Boeing 747 në të gjitha format e saj të ndarë në 8 paketa të mëdha tejet të detajuara. Ky vëllim përmban repaints 18e cilësisë së lartë të ndara sipas modelit të tyre. Të përfshira me të vërtetë dhe porosi tingujt për secilin lloj të motorit. Një add-on i madh për tifozët e 747.

Volume No.8 është për pjesën tjetër të Boeing 747 që kanë ekzistuar ndonjëherë. Ai përfshin -SP të shkurtër, qeveria vetëm përdorur VC-25, E-4B dhe Yal-1, anije aeroplanmbajtëse dhe LCF.

Modelet dhe Virtual Cockpit :

Përfshin modele 11 Boeing 747 e llojeve të përmendura tashmë, e krijuar nga Project Opensky pajisur me General Electric, Pratt & Whitney dhe Rolls-Royce Motorë (në varësi të avionit zgjedhur).
Default 747-400 Virtual Cockpit është përdorur në Boeing 747-400LCF. Pjesa tjetër e avionit nuk kanë një kabinë Virtual.

Lista e repaints:
 • Boeing 747 Shuttle Aircraft Carrier:
  • NASA
 • Boeing 747-SP:
  • American Airlines / Luxair / Pan American World Airways (liveries 4) / Qantas / SOFJE
  • Trans World Airlines / United Airlines (liveries 2) / palyera
 • Boeing E-4B:
  • Shtetet e Bashkuara Forcave Ajrore
 • Boeing VC-25A:
  • Air Force One (SAM 28000 dhe 29000)
 • Boeing Yal-1:
  • Shtetet e Bashkuara Forcave Ajrore
 • Boeing 747-400LCF:
  • Boeing
Stuff të zakonshme dhe shtesa :
 • 23 views shtesë si zakonisht për të pasur një përvojë më të mirë.
 • Njësia e Shërbimit Ground (paraqet përplasen Makina, Catering Shërbimi, ngarkues Cargo, etj).
 • Fixed bugs në dritat Virtual kabinë kur fluturon gjatë natës.
 • Çështjet në aircraft.cfg janë korrigjuar për një performancë më të mirë dhe real të avionit.
 • sistemi GPWS instaluar nga 747 redaktuar Virtual kabinë krijuar nga Alejandro Lucena.
 • Vetëm në përputhje me FSX-SP2 (ose ekuivalent) / përshpejtimin dhe P3D v1 & v2 +

2013-6-18 18-9-30 671-

2013-6-18 18-10-14 791-2013-6-18 18-10-40 481-

2013-6-18 18-11-48 675-


2013-6-18 18-12-12 567-

2013-6-18 18-12-30 465-


2013-6-18 18-12-41 808-
 
Boeing 747-XXX Mega Paketa Vol.8 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë