Gjuhë

Boeing 737-800 Jet2.com Paketa FSX & P3D

HOT UPDATED
Size 80.6 MB
Downloads 87 961
Created 25-09-2014 19:44:28
Changed 06-03-2018 17:33:57
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Projekti Opensky, Alejandro Rojas Lucena, paketa nga Chris Evans
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Native FSX dhe / ose P3D #3D Pozita virtuale
Më 03 / 06 / 2018: New Honeywell FMC, Shtuar GPWS, Shtuar tingujt për alarmin pa duhan dhe rripat e uljes, Shtuar Autoland Cat II dhe III, Bug Fixes Minor.

Më 04 / 09 / 2017: Tani në përputhje me Prepar3Dv 4 +, Auto-Installer v10
Boeing 737-800 e mrekullueshme nga Projekti Opensky do të gëzohen nga njerëz që nuk kanë asnjë ide se si të bashkojnë një QV me një model vendas FSX.

VC është modeli i rishikuar i Boeing 737-800 VC i Alejandro Rojas Lucena / FSND. Ky model VC përfshin Wipers të punës (kliko me të djathtën mbi kaloni) me efekt shiu. Çelsat për ekranet LCD, EICAS, PFD, MFT. Kaloni Autobrake. Hapja e dritares së pilotëve. Kalimi i dritave të kabinës. FMC realist. Më shumë realiste natën VC textures. Ka tingujt Boeing me porosi të përfshira për atë realizëm shtesë. Ripaketohet nga Chris Evans, rilyeni nga Mathieu Vos.

thumb Posky B7378Jet2 G-GDFC3thumb Posky B7378Jet2 G-GDFC4thumb Posky B7378Jet2 G-GDFC5thumb Posky B7378Jet2 G-GDFC6thumb Posky B7378Jet2 G-GDFC7
Boeing 737-800 Jet2.com Paketa FSX & P3D Shkarko
Gjuhë