Gjuhë

Boeing 747-8i Air China Package FSX & P3D

HOT
Size 45.3 MB
Downloads 18 371
Krijuar 27-02-2015 01: 00: 00
Ndryshuar 31-05-2015 00: 46: 15
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 8
Autori: SkySpirit2011, Alrot, edituar nga Chris Evans & Enrique Cornejo
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Native FSX dhe / ose P3D #3D Pozita virtuale
Pak Boeing 747-8I Air China me përmirësimin e QV. Kina u bë zyrtarisht në 2014 bota e parë fuqinë ekonomike përpara Shteteve të Bashkuara, ishte normale për Rikoooo të kushtoj një paketë, mbledhur dhe redaktuar nga Chris Evans.

Air China është e vetmja linjë ajrore kombëtare e Aviacionit Civil të Kinës, është një anëtar i Star Alliance, aleanca më e madhe ajrore në botë.

Mbledhur dhe modernizuar për FSX me B747 QV të zhvilluar (virtual 3d kabinë) nga Alejandro Rojas Lucenda. Ky është modeli i projektit Opensky FSX amtare Boeing 747-8i GenX, dhe përfshin terren mallrash shërbimin, shkallët (FSX - Shko tek shikimeve - Instrument Panel -Posky Utility), hapjen seksion hundën dhe më shumë. Përfshirë motor CF tingujt nga BrandonG, me ankohem realiste jet që ikja juaj të duket e madhe. Përmirësoi duke përdorur përmirësuar shumë Boeing 747 QV nga Alejandro Rojas Lucena / FSND (shih docs panel për detaje). VC përfshin MFK, EICAS, MFD me panelin e kontrollit, GPWS, wipers punës, dritat e kabinës, shuarje zjarri, avionics të kaluar, crossfeed karburantit, ulje dritat çelsin, kaloni dritë taxi, gjeneratorë motor, gjenerator APU, kaloni bateri, çelsin motorino, de- switch akull, dritat e përgjithshme çelsin. Faleminderit për të Projektit Opensky për donacionet e tyre të shquar në komunitetin botëror të simulimit të fluturimit. Unë kam përfshirë e mëdha textures Air China nga Stian Svensen. Gjithashtu përfshin textures Boeing 747 VC përmirësuar. Kjo jep një 747 brendshme vështrim më të qartë kabinë virtuale.

747vc1747vc11748ichina1748ichina2748ichina3748ichina4748ichina5748ichina6748ichina7748ichina8My Switch Icons- Pitot HeatIcons mia
Boeing 747-8i Air China Package FSX & P3D Shkarko
Gjuhë