Gjuhë

Boeing 747-8i Air Force One Package FSX & P3D

HOT
Size 58.4 MB
Downloads 30 899
Krijuar 27-02-2015 01: 00: 00
Ndryshuar 30-05-2015 18: 54: 21
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 8
Autori: SkySpirit2011, Alrot, edituar nga Enrique Cornejo
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Native FSX dhe / ose P3D #3D Pozita virtuale
Air Force One është thirrja shenjë të ndonjë avion të Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara, në të cilën është Presidenti i Shteteve të Bashkuara.

Që 1990, flota presidenciale përfshin dy Boeing 747 pajisur posaçërisht dhe të rinovuar në mënyrë që presidenti dhe ekipi i tij mund të lëvizin në mënyrë fleksibile dhe të sigurtë duke mbajtur kontakte me udhëheqësit civilë dhe ushtarakë të shkaktojë asnjë reagim vonë një krizë.

FSX Air Force One Boeing 747-8i me QV të avancuar nga Alejandro Rojas Lucena dhe QV-ve textures të përmirësuar nga Enrique Cornejo.
Kjo i jep një vështrim B747 payware virtuale kabinë dhe tani me sixhade lëkurë të gjelbër në anët e vendeve. Ajo ka edhe një xhaketë pilot i varur në pjesën e pasme të kabinë. Panel.cfg dhe aircraft.cfg janë mbledhur dhe redaktuar nga Ekipi i Workshop flightsim.
Tani ju mund të pop-up "ikona e mia" dritare në kabinë virtuale për të arritur lehtësisht dritaret e mëposhtme: GPS, Avionics, harta, ATC, të rriten / radio kaloni lartësimatës / spoiler, kaloni auto-break, kitara mbyt, orën, descentometer, kneeboard dhe panel lart. Një karakteristikë e re në ikona dritaren time është Pitot kaloni ngrohjes me të në dhe jashtë karakteristika (XML matës nga Enrique Cornejo).

Autopilot në çelsin kanë dritat jeshile që i bëjnë ato të duken më reale. Qendra ATC identifikimi në këtë avion është "Boeing 747 Air Force One". Pozita e dritat strobe ka qenë e fiksuar. Pamje kabinë nga vendi i pilotit tani është më e rehatshme për shkak se distanca në selinë është më e gjatë. Avioni ka pamje të reja motor dhe pamje të reja të brendshme të QV-ve. Frenat kanë një diferencial frenat sistem për të bërë kthesa të lëmuara në terren. Forcat Ajrore One cilësi është textures mrekullueshme dhe profesionale me të panjohur, e cila përfshin detaje, tymi të vërtetë në katër motorët, më shumë pamje të kabinës, zë realist dhe më realiste dritat natën e QV-ve dhe textures natë trup i avionit.

Parametrat aileron kanë qenë gjithashtu përmirësuar, kështu që tani kthehet janë smoother. Ky avion përdor modelin e Projektit Open Sky FSX Boeing B747-800 OSX748V4_GENX (MDL), dhe përfshin dritaren matës Posky Utility për të parë shkallët kryesore, terren mallrash shërbimin, etj Tingujt motor janë redaktuar si ato reale me kabinë ambientit. Menaxhimi Kompjuterike Fluturimi (FMC) është fikse dhe të duket si një instrument payware. VC përfshin MFK, Primary Flight Display (PFD) dhe Multi-Function Display (MDF) shfaqet në madhësinë e saktë. Kabinë virtual gjithashtu ka një Engine-treguar dhe Crew-njoftimit Sistem i njohur gjithashtu si EICAS, Sistemi Ground Afërsia Warning (GPWS), wipers punës, dritat kabina, shuarje zjarri, avionics kaloni, karburantit crossfeed.

Ju gjithashtu mund të gjeni dritat ulje çelsin, taxi kaloni dritë, gjeneratorë motor, gjenerator APU, kaloni bateri, çelsin motorino, kaloni de-ice, dritat e përgjithshme çelsin. Numrat Ora tani janë në ngjyrë portokalli që i bën ata të duken më të mirë dhe të lehtë të njihet. Mbledhur dhe redaktuar për FSX nga flightsim Workshop Themelues Enrique Cornejo.

Jump Seatpalët lëkure sixhadeMain view kabinë natënMy Switch Icons- Pitot HeatIcons miascreenshot
Boeing 747-8i Air Force One Package FSX & P3D Shkarko
Gjuhë