Gjuhë

Boeing 727-200 me 154 Liverjet FSX & P3D

INFORMACION

Ndryshoni regjistrin

Më 10 / 03 / 2019 : Animacion me anën e përparme fikse të ankorimit që u kthye vetëm në anën e majtë, Korrigjimi i Aircraft.cfg i Boeing 727-200Adv që shkaktoi rrëzimin e avionit "Mbingarkuar".

Më 10 / 03 / 2019 : Amtare FSX modelet, 100% compatible Prepar3D v4 +, kabina e re virtuale dhe paneli 2D me FMC (pa INS) nga Thomas Ruth, matësi V-Speed, Utility Ground, tinguj të rinj të veçantë për secilin model, rregullon mete të shumëfishta në Aircraft.cfg dhe Panel.cfg, korrigjimet e munguara të teksteve, përshtatja e ripunimeve, korrigjimet e animacioneve të zhdukura të Flaps dhe Door 2.

Më 02 / 04 / 2015 : Fixed panel B727 2D që shfaqet paneli B737, shtoi panel i ri 2D.

Këtu është Boeing 727-200 VistaLiners / Erick Cantu fillimisht për FS2004 konvertuar për FSX Dhe P3D. Kjo paketë super është në dispozicion me 154 liveries të të gjitha llojeve dhe nga shumë vende, një thesar i vërtetë! Kjo paketë mega është e pajtueshme FSX / FSX-Steam Edition / P3Dv1 v2 v3 v4. Korrigjimet janë bërë nga Rikoooo lidhur me homogjenitetin e kësaj pakoje në krahasim me origjinalin, kështu që disa ekrane të zhdukura u shtuan dhe u bënë korrigjime në dosjen Aircraft.cfg, përfshin tingujt e rinj dhe një panel 2D të posaçëm Boeing 727. Modelet e përfshira 3 (Standard, ngarkesë dhe avancuar)

Një falenderim i veçantë për David Grindele për redaktimin e kësaj pakete.

snap006snap007snap008snap009snap010 snap011snap012snap013snap014snap015snap016

Boeing 727 200 me 154 Liverjet FSX P3D 1Boeing 727 200 me 154 Liverjet FSX P3D 2Boeing 727 200 me 154 Liverjet FSX P3D 3Boeing 727 200 me 154 Liverjet FSX P3D 4Boeing 727 200 me 154 Liverjet FSX P3D 5Boeing 727 200 me 154 Liverjet FSX P3D 6Boeing 727 200 me 154 Liverjet FSX P3D 7Boeing 727 200 me 154 Liverjet FSX P3D 8Boeing 727 200 me 154 Liverjet FSX P3D 9Boeing 727 200 me 154 Liverjet FSX P3D 10Boeing 727 200 me 154 Liverjet FSX P3D 11Boeing 727 200 me 154 Liverjet FSX P3D 12Boeing 727 200 me 154 Liverjet FSX P3D 13Boeing 727 200 me 154 Liverjet FSX P3D 14Boeing 727 200 me 154 Liverjet FSX P3D 15Boeing 727 200 me 154 Liverjet FSX P3D 16

INFORMACION