Gjuhë

Boeing 727-200 me 153 liveries FSX & P3D & FS2004

HOT
Size 680 MB
Downloads 70 481
Created 26-02-2015 01:00:00
Changed 06-03-2018 21:43:28
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 8
Autori: VistaLiners, historike avionët Group, edituar nga David Grindele & Rikoooo
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet & FS2004 # Port-Over pa pajtueshmëri P3Dv4 #2D Paneli Vetëm
Më 02 / 04 / 2015 : Fixed panel B727 2D që shfaqet paneli B737, shtoi panel i ri 2D.
Kjo është Vista Liners / Erick Cantu FS2004 Boeing 727-200 konvertuar në FSX. Ky model super ofrohet me 153 liveries të çfarëdo lloji dhe nga çdo vend, një thesar të vërtetë! Kjo paketë është e përputhshme mega Edition FS2004 / FSX / FSX-Steam / P3Dv1 / P3Dv2.x. Korrigjimet janë bërë nga Rikoooo lidhur me uniformitetin e paketë në krahasim me origjinalin, pra, disa thumbnails munguara janë shtuar dhe korrigjimet janë bërë në dosjen Aircraft.cfg përfshin tinguj të rinj dhe një panel 2D veçantë Boeing 727. versioni FS2004 mund të ndryshojnë nga versioni FSX (panecl.cfg të ndryshme).

No VC (Virtual Cockpit) mund të kontrollohet vetëm me panelin 2D.Aeroplani fillon off motor, për të zgjidhur këtë problem është e nevojshme për të ngarkuar një aeroplan të ndryshme të parë dhe pastaj të ngarkesës 727, përndryshe mbetet shtypur CTRL + E.

Një falënderim i veçantë për David Grindele për përpunim këtë paketë.

snap006snap007snap008snap009snap010 snap011snap012snap013snap014snap015snap016


snap019snap020
Boeing 727-200 me 153 liveries FSX & P3D & FS2004 Shkarko
Gjuhë