Gjuhë

TDS Boeing 787 Mega Pack FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv5P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (18 vota)
 • Masat 436 MB
 • Shkarkime 175 672
 • krijuar 12-06-2018
 • ndryshuar 14-08-2018
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Tenják Developers Studio, redaktuar nga ricardo_tv dhe Chris Evans. Paneli 787 2d nga G Munro. VC e modifikuar nga Alejandro Rojas Lucena. Repack, fixes dhe përditësime nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Exclusive! Boeing 787 Familja Mega-paketë me repaints 82, ndoshta paketa më e mirë falas në botë për të FSX dhe P3D. Përfshinë tërë familjen Boeing 787 të gjashtë modeleve (787-800RR dhe GEnx, 787-900RR dhe GEnx, 787-10RR dhe GEnx).

Kjo paketë përfshin dy versione. Një version me vetëm një panel 2D që është ai i Boeing 787 i vërtetë i krijuar nga G Munro ose një version tjetër me kabinën virtuale / panelin 2D i cili është versioni parazgjedhje i B737 i FSX por i përmirësuar dhe përshtatur me Boeing 787 (textures reja, matës të rinj etj) Varet nga ju, bëni zgjedhjen tuaj. Të dy versionet janë të shkëlqyera. Vini re se ende nuk ka një modelim 3D të kabinave virtuale 787 në versionin falas.

Përfshinë me të gjitha versionet: duke punuar FMC, GPWS, GPS të reja 787, animacione në tokë, tinguj me porosi bazuar në motorët e tipit RR ose GEnx, Pushback, V-Speed ​​dhe më shumë. Përfshinë tekstura me cilësi të lartë dhe të hollësishme. 100% i pajtueshëm me Prepar3D v4 dhe FSX-Steam Edition.

Boeing 787, i njohur gjithashtu me pseudonimin Dreamliner, është një avion me rreze të gjatë. Filloi zyrtarisht në prill 26, 2004 për komision në Maj 2008, bën fluturimin e tij të parë në dhjetor 15, 2009 dhe është certifikuar në gusht 26, 2011. Dërgesa e parë u zhvillua në shtator 26, 2011 për All Nippon Airways.

Ky avion transporton ndërmjet 210 dhe 330 pasagjerëve në varësi të versioneve dhe konfigurimeve dhe është më efikas me karburant: sipas specifikave fillestare të Boeing, konsumi i karburantit është 20% më i ulët se ai i një Airbus A330 ose Boeing 777. (Wikipedia)

Lista e liveries:

B787-800 RR:

Shtëpi
Aeroflot
Etihad F1
Aeromexico
Airtran
Air Berlin
Air Kanada
Air Europa
Air India
American Airlines
Të gjitha Nippon Airways
British Airways
British Airways Landor
Etiopiane Airlines
Japoni Airlines (JAL)
Lan
LOT
Qantas
Qatar
Sibeia 7
Thomson Airways
United Airlines
Virgin Atlantic

B787-800 GEnx:

Avianca Kolumbi
Delta Airlines
Jetstar
Thomson Airways
Aero Meksikë
Qiraja e ajrit
Kanadeze
Valujet Airlines
Varig 86
Aer Lingus
Air Austral
Air Canada ARP
Air Transat
Alaska Airlines
American Airlines
Binter Canarias
Karaibe Airlines
China Southern Airlines

B787-900 RR:

Ngjyra e Boeing Rollout
British Airways
Etiopiane Airlines
Air Caraibes
Gulf Air
Royal Brunei Airlines
Norvegjeze (UNICEF)
Thai Airways
Latam Airlines
Airlines Hawaiian
Air New Zealand
Air Nippon Airways
Scoot Airlines
El Al

B787-900 GEnx:

Air Tahiti Nui
American Airlines
Xiamen Air
Arik Air
Air France
Korean Air
Oman Air
Air Caledonie Intl
Azerbajxhan Airlines

B787-10 RR:

British Airways
Cathay Pacific Airways
Air Asia
Garuda Indonesia
Singapore Airlines
Kompania
Saudia
Swiss International
Orbit Airlines
Ngjyra e Boeing Rollout

B787-1000 GEnx:

Emirates
KLM
Air France
American Airlines
Eva Air
Singapore Airlines
Lindore Airlines
Etihad Airways

Version 1: 2D panel 787:

tds boeing 787 mega pack 2d paneli 1tds boeing 787 mega pack 2d paneli 2tds boeing 787 mega pack 2d paneli 3tds boeing 787 mega pack 2d paneli 4tds boeing 787 mega pack 2d paneli 5tds boeing 787 mega pack 2d paneli 6tds boeing 787 mega pack 2d paneli 7tds boeing 787 mega pack 2d paneli 8

Version 2: Paneli virtual i kabinë / 2D:

tds boeing 787 mega paketë VC 2D 1tds boeing 787 mega paketë VC 2D 2tds boeing 787 mega paketë VC 2D 3tds boeing 787 mega paketë VC 2D 4tds boeing 787 mega paketë VC 1tds boeing 787 mega paketë VC 2tds boeing 787 mega paketë VC 3tds boeing 787 mega paketë VC 4tds boeing 787 mega paketë VC 5tds boeing 787 mega paketë VC 6tds boeing 787 mega paketë VC 7

Screenshots:

tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 1tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 2tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 3tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 4tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 5tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 6tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 7tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 8tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 9tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 10tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 11tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 12tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 13tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 14tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 15tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 16tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 17tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 18tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 19tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 20tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 21tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 22tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 23tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 24tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 25tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 26tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 27tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 28tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 29tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 30tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 31tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 32tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 33tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 34tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 35tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 36tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 37tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 38tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 39tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 40tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 41tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 42tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 43tds boeing 787 mega paketë fsx p3d 44
 • Autori: Tenják Developers Studio, redaktuar nga ricardo_tv dhe Chris Evans. Paneli 787 2d nga G Munro. VC e modifikuar nga Alejandro Rojas Lucena. Repack, fixes dhe përditësime nga Rikoooo
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv5P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (18 vota)
 • Masat 436 MB
 • Shkarkime 175 672
 • krijuar 12-06-2018
 • ndryshuar 14-08-2018
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Tenják Developers Studio, redaktuar nga ricardo_tv dhe Chris Evans. Paneli 787 2d nga G Munro. VC e modifikuar nga Alejandro Rojas Lucena. Repack, fixes dhe përditësime nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------