Gjuhë

Boeing 777-200ER Ultimate Pack FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës2
 • Vleresim
  (11 vota)
 • Masat 297 MB
 • Shkarkime 121 369
 • krijuar 23-01-2016
 • ndryshuar 25-01-2016
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autori: Projekti OpenSky, rifreskuar nga Hanzalah Ravat
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Boeing 777-200 versioni Ultimate Pack nga Hanzalah Ravat. Specifikimet: Duke punuar LNAV dhe GPWS. VC model në dispozicion. Modeli nga POSKY. Përmban kompozime të shëndosha 3. Edited Aircraft.cfg me pamje pasagjerësh dhe kabinë. Gjithashtu përmban një EFIS të Punuar, V1 Vr V2 dhe Shpejtësi Përplasjeje (Në PFD) që punojnë DSP me ECL dhe Radar të Detajuar të Trafikut. Karakteristikat Modele janë dyert e hapjes dhe dyert e ngarkesave, textures të hollësishme, bojë të saktë, shkëlqim dinamik dhe efekte, krahë dinamike flexing pezullimin plotësisht të pavarur, animacionin trim, dinamikën e saktë të fluturimit, animacionin e spoilerit, dritaret reflektuese të kabinëve, efektet e rrëzimit, goditjet animuese të animuara, ndriçimin e plotë të natës, automjetet e shërbimit në terren kur dera e ngarkesës hapet, (FSX - Shko tek Views - Paneli Instrumenti -Posky Util), kabina e detajuar virtuale dhe më shumë.

Paketa përmban 13 repaints me cilësi të lartë. Instaluesi automatikisht patch file dll.xml për të shtuar dy module të nevojshme për të drejtuar këtë shtesë. Dosja dll.xml është restauruar automatikisht kur uninstalling.

fsx 2016-01-25 10-57-19-03fsx 2016-01-25 10-57-37-93fsx 2016-01-25 10-57-46-46fsx 2016-01-25 10-57-56-41fsx 2016-01-25 10-58-07-44fsx 2016-01-25 11-00-26-63fsx 2016-01-25 11-01-38-33fsx 2016-01-25 11-06-07-51
 • Autori: Projekti OpenSky, rifreskuar nga Hanzalah Ravat
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës2
 • Vleresim
  (11 vota)
 • Masat 297 MB
 • Shkarkime 121 369
 • krijuar 23-01-2016
 • ndryshuar 25-01-2016
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autori: Projekti OpenSky, rifreskuar nga Hanzalah Ravat
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

03-06-2020Embraer ERJ 135 Multi-jetësor FSX &
--------
02-06-2020Embraer ERJ 145 Multi-jetësor FSX &
--------
02-06-2020Boeing 757-200 Donald Trump (Trump
--------