Gjuhë

Boeing P8-Një Poseidon FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv5P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (3 vota)
 • Masat 54.4 MB
 • Shkarkime 23 518
 • krijuar 03-08-2016
 • ndryshuar 05-12-2018
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Modeli nga TDS, i përforcuar nga Alejandro Rojas Lucena, Përgatitur dhe përgatitur për të FSX nga Chris Evans
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Më 30 / 07 / 2018: Shtuar V-Speed ​​matës, shtoi një GPWS, shtoi një "Ground Trajtimi". I përputhshëm me Prepar3D v4.3

Boeing P8-A Poseidon Patron Dy Four "Batmen" paketë me përmirësimin e QV përfshin porosi Dashuri, kabinë virtuale, panel 2D, animacione, efekte, wipers Puna (djathtas Mouse klikoni në switch) me efekt shi. Switches për ekranet LCD, EICAS, PFD, MFT. kaloni Autobrake. Hapja pilotët dritare. Lights kabina kaloni. Realist FMC. Ground Afërsia Sistemit të Paralajmërimit (GPWS), shumë realiste textures natën e QV-ve. Paneli Instrument - - Përdorimi Util për automjete tokësore, dyer shkallët, kamion karburantit, autobusë. Avioni mbart dhe mund të bjerë raketa kundër anijeve dhe silurët ..


Boeing P-8 Poseidon (e parë multimission Maritime Aircraft-së ose MMA) është një avion ushtarak i zhvilluar për të Shteteve të Bashkuara të marinës (USN). Avioni është zhvilluar nga Boeing Mbrojtjes, hapësirë ​​dhe Siguri, modifikuar nga 737-800ERX.

P-8 kryen luftën anti-nëndetëse (ASW), luftën anti-sipërfaqe (ASUW), dhe të anijeve bllokimin, së bashku me një rol sinjale elektronike të inteligjencës (ELINT). Kjo përfshin silurët që mbante, akuza thellësi, raketa fuzhnjë anti-anije, dhe armë të tjera. Ajo është në gjendje të heqë dhe monitoruar sonobuoys. Ajo është projektuar për të vepruar në lidhje me automjetin ajrore pa pilot Northrop Grumman MQ-4C Triton Broad Zona Detare Mbikqyrjes. Avioni është urdhëruar nga ana e Marinës indian si P-8I Neptuni, Royal Australian Air Force, dhe Royal Air Force .. (Wikipedia)

908919tdsboeing7378fvp8aposeidon2793805737p8ap8patron5
 • Autori: Modeli nga TDS, i përforcuar nga Alejandro Rojas Lucena, Përgatitur dhe përgatitur për të FSX nga Chris Evans
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv5P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (3 vota)
 • Masat 54.4 MB
 • Shkarkime 23 518
 • krijuar 03-08-2016
 • ndryshuar 05-12-2018
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Modeli nga TDS, i përforcuar nga Alejandro Rojas Lucena, Përgatitur dhe përgatitur për të FSX nga Chris Evans
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

03-06-2020Embraer ERJ 135 Multi-jetësor FSX &
--------
02-06-2020Embraer ERJ 145 Multi-jetësor FSX &
--------
02-06-2020Boeing 757-200 Donald Trump (Trump
--------