Gjuhë

Boeing 757-200 Donald Trump (Trump Force One) FSX & P3D

INFORMACIONET E FILEVE

 • Vleresim
  (33 vota)
 • Masat 89.5 MB
 • Shkarkime 32 700
 • krijuar 07-10-2016
 • ndryshuar 02-06-2020
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Lista e përputhshmërisë:
  • Lockheed Martin Prepar3D deri në v5
  • Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition
  • Microsoft Flight Simulator X (Të gjitha versionet)
 • Shkarko
 • Autori:
 • Modeli 757-200 nga TDS, TRUMP ribotuar nga Erik BENDER (Rikoooo.com), Paneli 2D nga paneli G Munro, 757 soundset nga Adam Murphy
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Më 02 / 06 / 2020: Modeli i ri i 757-200 i krijuar nga TDS (i cili zëvendëson 757 POSKY), i përfshirë me dhjetëra animacione dhe shërbime tokësore, sistem të ri të dritës, cilësi të re TRUMP në HD të krijuar nga Rikoooo. Tani në përputhje me Prepar3D v4 dhe v5. Ky avion duhet të pilotohet në modalitetin e Panelit 2D edhe nëse ekziston një VC themelore. Gati për GSX.

A e dini se miliarderi Donald Trump ka aeroplanin e tij privat? Customshtë përshtatur Boeing 757-200 me një brendshme të shkëlqyeshme luksoze.

Tani është e mundur të merrni nën kontroll këtë avion në simulatorin tuaj të fluturimit falë Rikoooo, aeroplani përfshin një panel shumë të detajuar 2D (ekran të gjerë), VC themelore, FMC, GPWS, Shërbime Tokësore, Auto-tokë (auto-tokë do të tokës tuaj aeroplan në vetvete i shoqëruar me ILS, shiko dokumentacionin), tinguj specifikë për Rolls-Royce, animacione të plota, jetesa TRUMP është rreptësisht identike me origjinalin dhe krijuar nga Rikoooo.

Karriera virtuale është shumë themelore, për këtë arsye ky aeroplan duhet të pilotohet tërësisht nga Paneli (sublim) 2D i krijuar nga XML nga G Munro.

Brendësia e Boeing 757-200 në video


Boeing 757 200 Donald Trump FSX P3D 2Boeing 757 200 Donald Trump FSX P3D 3Boeing 757 200 Donald Trump FSX P3D 4Boeing 757 200 Donald Trump FSX P3D 5Boeing 757 200 Donald Trump FSX P3D 7Boeing 757 200 Donald Trump FSX P3D 9Boeing 757 200 Donald Trump FSX P3D 10Boeing 757 200 Donald Trump FSX P3D 11Boeing 757 200 Donald Trump FSX P3D 12Boeing 757 200 Donald Trump FSX P3D 13Boeing 757 200 Donald Trump FSX P3D 14Boeing 757 200 Donald Trump FSX P3D 16Boeing 757 200 Donald Trump FSX P3D 17Boeing 757 200 Donald Trump FSX P3D 18Boeing 757 200 Donald Trump FSX P3D 19Boeing 757 200 Donald Trump FSX P3D 20Boeing 757 200 Donald Trump FSX P3D 21Boeing 757 200 Donald Trump FSX P3D 22Boeing 757 200 Donald Trump FSX P3D 23Boeing 757 200 Donald Trump FSX P3D 24
 • Autori: 757-200 model nga TDS, Ribotim TRUMP nga Erik BENDER (Rikoooo.com), Paneli 2D nga paneli G Munro, 757 tingëllim zanor nga Adam Murphy
 • Shkarko

INFORMACIONET E FILEVE

 • Vleresim
  (33 vota)
 • Masat 89.5 MB
 • Shkarkime 32 700
 • krijuar 07-10-2016
 • ndryshuar 02-06-2020
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Lista e përputhshmërisë:
  • Lockheed Martin Prepar3D deri në v5
  • Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition
  • Microsoft Flight Simulator X (Të gjitha versionet)
 • Shkarko
 • Autori:
 • Modeli 757-200 nga TDS, TRUMP ribotuar nga Erik BENDER (Rikoooo.com), Paneli 2D nga paneli G Munro, 757 soundset nga Adam Murphy
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium