Gjuhë

Boeing C-32 Forca Ajrore Dy USAF FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv5P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 87.7 MB
 • Shkarkime 10 596
 • krijuar 07-11-2018
 • ndryshuar 05-12-2018
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Modeli nga TDS, VC nga Alejandro Rojas Lucena dhe Ken Wiggington, rilyreni nga Candyman. Përgatitur dhe mbledhur për P3D & FSX nga Chris Evans. Falënderime të veçanta për Chris Evans për screenshots
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Boeing C-32 është një aeroplan i transportit ushtarak të USAF që rrjedh nga 757-200. Aktualisht po shërben si Forca Ajrore Dy. (Më shumë informacion në Wikipedia).
Forca Ajrore Dy është shenja e thirrjes e përdorur nga çdo avion i Forcave Ajrore të SHBA që mban nënkryetarin e Shteteve të Bashkuara përveç rasteve kur Presidenti i Shteteve të Bashkuara është gjithashtu në bord, me ç'rast avioni do të quhet Air Force One.

Asgjë për të thënë për këtë shtesë të cilësisë së shkëlqyeshme në përputhje (ndër të tjera) me Prepar3D v4, vini re se kabina virtuale është ajo e 737-800 (me FMC dhe matës të tjerë të dobishëm) që është afër Boeing C-32. Dashuri (autentike) vijnë nga një Boeing 757, C-32 i të cilit është një derivativ. Falënderime të veçanta për Chris Evans për screenshots dhe idenë e paketës.


boeing c 32 forca ajrore dy usaf fsx p3d 1boeing c 32 forca ajrore dy usaf fsx p3d 2boeing c 32 forca ajrore dy usaf fsx p3d 3boeing c 32 forca ajrore dy usaf fsx p3d 4boeing c 32 forca ajrore dy usaf fsx p3d 5boeing c 32 forca ajrore dy usaf fsx p3d 6boeing c 32 forca ajrore dy usaf fsx p3d 7
 • Autori: Modeli nga TDS, VC nga Alejandro Rojas Lucena dhe Ken Wiggington, rilyreni nga Candyman. Përgatitur dhe mbledhur për P3D & FSX nga Chris Evans. Falënderime të veçanta për Chris Evans për screenshots
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv5P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 87.7 MB
 • Shkarkime 10 596
 • krijuar 07-11-2018
 • ndryshuar 05-12-2018
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Modeli nga TDS, VC nga Alejandro Rojas Lucena dhe Ken Wiggington, rilyreni nga Candyman. Përgatitur dhe mbledhur për P3D & FSX nga Chris Evans. Falënderime të veçanta për Chris Evans për screenshots
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

03-06-2020Embraer ERJ 135 Multi-jetësor FSX &
--------
02-06-2020Embraer ERJ 145 Multi-jetësor FSX &
--------
02-06-2020Boeing 757-200 Donald Trump (Trump
--------