Gjuhë

Private Boeing 727-31 FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 98.7 MB
 • Shkarkime 11 819
 • krijuar 28-12 2018-
 • ndryshuar 28-12 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Model nga TDS Tenkuu Developers Studio, VC nga Thomas Ruth, cilësi nga Josue Rafael, Tingull nga Adam Murphy. Paketë me porosi nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Boeing 727-31 regjistruar N908JE është i vetmi 727-31 që shndërrohet në një avion privat dhe i përket kompanisë JEGE INC në SHBA.

Shtesë e plotë e bazuar në modelin e shkëlqyer 3D të TDS (Tenják Developers Studio) dhe kabinës fantastike virtuale të Thomas Ruth. Përfshin me FMC, tingujt autentikë për Boeing 727-100, Trajtimi Ground, Call out dhe V-Speed ​​gauge.

Video e rrallë e N908JE:Boeing privat 727 31 FSX P3D 1Boeing privat 727 31 FSX P3D 2Boeing privat 727 31 FSX P3D 3Boeing privat 727 31 FSX P3D 4Boeing privat 727 31 FSX P3D 5Boeing privat 727 31 FSX P3D 6Boeing privat 727 31 FSX P3D 7Boeing privat 727 31 FSX P3D 8Boeing privat 727 31 FSX P3D 9Boeing privat 727 31 FSX P3D 10Boeing privat 727 31 FSX P3D 11Boeing privat 727 31 FSX P3D 12Boeing privat 727 31 FSX P3D 13Boeing privat 727 31 FSX P3D 14Boeing privat 727 31 FSX P3D 15Boeing privat 727 31 FSX P3D 16Boeing privat 727 31 FSX P3D 17Boeing privat 727 31 FSX P3D 18Boeing privat 727 31 FSX P3D 19Boeing privat 727 31 FSX P3D 20
 • Autori: Model nga TDS Tenkuu Developers Studio, VC nga Thomas Ruth, cilësi nga Josue Rafael, Tingull nga Adam Murphy. Paketë me porosi nga Rikoooo
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 98.7 MB
 • Shkarkime 11 819
 • krijuar 28-12 2018-
 • ndryshuar 28-12 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Model nga TDS Tenkuu Developers Studio, VC nga Thomas Ruth, cilësi nga Josue Rafael, Tingull nga Adam Murphy. Paketë me porosi nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium