Gjuhë

Embraer ERJ 135 Multi-jetësor FSX & P3D

INFORMACIONET E FILEVE

 • Vleresim
  (50 vota)
 • Masat 68.6 MB
 • Shkarkime 45 896
 • krijuar 03-06-2020
 • ndryshuar 03-06-2020
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Lista e përputhshmërisë:
  • Lockheed Martin Prepar3D deri në v5
  • Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition
  • Microsoft Flight Simulator X (Të gjitha versionet)
 • Shkarko
 • Autori:
 • Modeli nga Project Open Sky (POSKY). Modeli VC nga Jacob Kubique dhe Corey Ford. FSX konverison vendas nga Speedbird77. Tinguj nga Christoffer Petersen
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Këtu është një modelim me cilësi të lartë dhe të detajuar të Embraer ERJ-135 të realizuar nga ekipi i ish-POSKY. kjo add-on tani është vendas FSX dhe gjithashtu në përputhje me Prepar3D v4 dhe v5. Faleminderit Speedbird77 për këtë konvertim. Përfshihet me një kabinë virtuale të mrekullueshme, Panel 2D, FMC, GPWS, Thirrje V-Shpejtësi, Shërbime Tokësore dhe 13 ribalime.

Lista e riparimeve: City Airline (Purple) - Air France Regional - Delta Connection Chautauqua - Afrika e Jugut Airlink - Eastern Airways - Luxair - HOP! Për Air France - Midwest Connect - Loganair - Forca Ajrore Belgjike - Continental Express - Airlink i Afrikës së Jugut - United Express.

Tingujt vijnë nga një motor autentik Rolls-Royce AE 3007.

Avioni i transportit rajonal Embraer ERJ 135 është një aeroplan me avion binjak të prodhuar nga kompania braziliane Embraer. Ajo hyri në shërbim në gusht 1999. isshtë një version i shkurtuar i Embraer ERJ-145.

Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 1Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 2Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 3Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 5Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 6Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 7Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 8Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 9Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 10Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 11Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 12Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 13Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 14Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 16Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 17Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 18Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 19Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 20Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 21Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 22Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 23Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 24Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 26Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 27Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 28Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 29Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 30Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 31Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 32Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 33Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 34Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 36Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 37Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 38Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 39Embraer ERJ 135 Multi jetese FSX P3D 40
 • Autori: Model nga Project Open Sky (POSKY). Modeli VC nga Jacob Kubique dhe Corey Ford. FSX konverison vendas nga Speedbird77. Tinguj nga Christoffer Petersen
 • Shkarko

INFORMACIONET E FILEVE

 • Vleresim
  (50 vota)
 • Masat 68.6 MB
 • Shkarkime 45 896
 • krijuar 03-06-2020
 • ndryshuar 03-06-2020
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Lista e përputhshmërisë:
  • Lockheed Martin Prepar3D deri në v5
  • Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition
  • Microsoft Flight Simulator X (Të gjitha versionet)
 • Shkarko
 • Autori:
 • Modeli nga Project Open Sky (POSKY). Modeli VC nga Jacob Kubique dhe Corey Ford. FSX konverison vendas nga Speedbird77. Tinguj nga Christoffer Petersen
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium