Gjuhë

Embraer EMB120 Brasilia V1.1 FSX & P3D

HOT UPDATED
Size 52.3 MB
Downloads 172 132
Created 20-08-2012 04:56:02
Changed 07-03-2018 22:48:47
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Erick Cantu - Eagle Rotorcraft Simulimet, përditësime nga Rikoooo i jashtëm http://www.eaglerotorcraftsimulations.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Native FSX dhe / ose P3D #3D Pozita virtuale
Më 07 / 03 / 2018: Tani 100% në përputhje me Prepar3D v4, shtoi një panel GPWS me alarme specifike për Embraer EMB120, shtoi një matës që automatikisht llogarit shpejtësinë e V1, Vr dhe V2 në varësi të peshës së avionit (V-Speed ​​Jacob Larsen). Mungesat e vogla rregullojnë. Pak është plotësisht i parapërgatitur dhe i gatshëm për përdorim.
Ky është një version i FSX Acceleration / SP2 (dhe Prepar3D) i Embraer EMB120 Brasilia popullore Erick Cantu. Çdo gjë në lidhje me versionin FS2004 është këtu, por është përmirësuar në Gmax për të përfituar nga karakteristikat autentike FSX.

Embraer 120 Brasilia është një avion me dy turbohelikë me vende 30 prodhuar nga Embraer në Sao Jose dos Campos, në shtetin e San-Paulos.

Ajo është mundësuar nga dy turbina PW118B Pratt & Whitney, secili duke dërguar 1800 hp në bosht. Shpejtësia e saj e lundrimit është afërsisht 300 nyje (555 km / h) dhe ka një gamë të 800 nm (1481 km) me ngarkesë të plotë. Tavani i saj operativ është këmbët 32 (9754 m), edhe pse nuk është klasifikuar si RVSM, është e kufizuar në këmbët 29,000 në Evropë.

EMB 120 par Polo91240 për Rikoooo.comemb120fsx RTM EMB120 FSX Përditësimi

Karakteristika :
  • Vetë-hijeshi, hartat e zhurmës dhe hartat spekulative
  • FSX animacione të veçanta
  • Lëndët me cilësi të lartë 12 dhe shabllonat e boshllëkut
  • Zarfe ZDP, panel, Dashuri, dhe VC është nga default Beechcraft Mbreti Air 350
Testuar në Windows Vista / 7 me DX9, si dhe DX10 vrojtim i aktivizuar. Duhet të punojnë në Windows XP

snap434
Embraer EMB120 Brasilia V1.1 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë