Gjuhë

Embraer 135 HOP! Për Air France FSX & P3D

HOT
Size 43.4 MB
Downloads 12 010
Krijuar 06-03-2016 12: 31: 00
Ndryshuar 06-03-2016 10: 43: 06
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Model nga Project Open Sky, rilyej nga Paul Craig
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar # Port-Over pa kompatibil P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
paketë të plotë për FSX / avulli & P3D të Posky Embraer ERJ-135 në HOP re ajrore! Për Air France livre, regjistrimi F-GRGR, CN 145236. Përfshin 3D kabinë virtuale, panel 2D, animacione, QMF, Manual, tinguj porosi, VC cilësi korrigjimi për P3D dhe më shumë.

FSX 2016-03-01 12-21-21 32-FSX 2016-03-01 12-22-38 39-FSX 2016-03-01 12-23-43 29-FSX 2016-03-01 12-24-25 53-FSX 2016-03-01 12-24-54 57-
Embraer 135 HOP! Për Air France FSX & P3D Shkarko
Gjuhë