Gjuhë

Embraer EMB-110 Bandeirante FSX & P3D & FS9

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSXFS2004
 • Versioni i shtesës3.0
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 20.5 MB
 • Shkarkime 11 876
 • krijuar 06-03 2016-
 • ndryshuar 07-03 2016-
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autori: Edgar Guinart López i jashtëm
 • http://aeroproyecto.freetzi.com
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Beautiful Embraer 110 krijuar nga Edgar López Guinart në përputhje me FS2004, FSX / Avulli dhe P3D. Ky version 3.0 është i disponueshëm me modelin e ngarkesave dhe pasagjerëve me kabinën virtuale të kabinës dhe panelin 3D, animacione, dokumente dhe manuale, tinguj me porosi, efekte, dinamikë realiste të fluturimit dhe më shumë.

fsx 2016-03-06 09-33-26-54fsx 2016-03-06 09-34-16-80fsx 2016-03-06 09-34-57-12

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSXFS2004
 • Versioni i shtesës3.0
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 20.5 MB
 • Shkarkime 11 876
 • krijuar 06-03 2016-
 • ndryshuar 07-03 2016-
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autori: Edgar Guinart López i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium