Gjuhë

Boeing B747-443 VC avancuar FSX & P3D

INFORMACION

 • Masat 60.6 MB
 • Shkarkime 55 528
 • krijuar 03-10 2012-
 • ndryshuar 28-04 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Testuar në rregull me FSX + FSX-SE + P3Dv1 + P3Dv2 + P3Dv3 + P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Projekti OpenSky, Alejandro Rojas Lucenda, Steven Persson, Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar
  Mbrojtur nga ImunifyAV Premium
  Asnjë virus i garantuar
Më 28 / 04 / 2019: Kompatibile Prepar3D v4, versioni automatik i instalimit 10.5
Skyspirit FSX modeli Boeing 747-400 i amortizuar duke përdorur Boeing 747 VC shumë të përmirësuar nga Alejandro Rojas Lucena / FSND (Shih panelin docs për detaje). VC përfshin FMC, EICAS, MFD me panelin e kontrollit, GPWS, wipers të punës, dritat e kabinës, shtypjen e zjarrit, kaloni avionikë, crossfeed karburantit, çelsin dritat ulje, kaloni taksi dritë, gjeneratorë motor, gjenerator APU, kaloni bateri, çelsin starter, kaloni akull, çelsin e dritave të përgjithshme. Modeli i bukur i ngarkesës Skyspirit 747-800 me karakteristika komplekse dhe automjete të shërbimit të terrenit (shtypni shift e 2, shift e 3, etj.). Për të përdorur shtypjen e shtypit Ctrl J. Gjithashtu përfshin një paketë të këndshme zanore specifike për 747-400.

Të përfshira me tre repaints HD: Air France (e vjetër), Alitalia dhe British Airways.

747vc1

747vc11

af744vc
 • Autori: Projekti OpenSky, Alejandro Rojas Lucenda, Steven Persson, Rikoooo
 • Shkarko
INFORMACION

 • Masat 60.6 MB
 • Shkarkime 55 528
 • krijuar 03-10 2012-
 • ndryshuar 28-04 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Testuar në rregull me FSX + FSX-SE + P3Dv1 + P3Dv2 + P3Dv3 + P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Projekti OpenSky, Alejandro Rojas Lucenda, Steven Persson, Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar
  Mbrojtur nga ImunifyAV Premium
  Asnjë virus i garantuar

Përditësuar fundit

05-10 2019-Auster J1 Autokrat FSX & P3D
--------
26-09 2019-Sukhoi SuperJet SSJ-100 FSX & P3D
--------
30-08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
26-08 2019-Dassault Falcon 20E FSX & P3D
--------
23-08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------


Gjuhë