Gjuhë

Cessna 414A Kancelari PAD FSX

INFORMACIONET E FILEVE

 • Vleresim
  (24 vota)
 • Masat 7.29 MB
 • Shkarkime 24 435
 • krijuar 22-06-2009
 • ndryshuar 07-06-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Lista e përputhshmërisë:
  • Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition
  • Microsoft Flight Simulator X (Të gjitha versionet)
 • Shkarko
 • Autori:
 • Kryeministri Aircraft Dizajn i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Për versionin FS2004 Kliko këtu
Biznes dhe Turizëm jet prej 6 deri në 8 vende nga familja e famshme e Cessna. Me panel, VC dhe tinguj. Një e shkëlqyeshme add-on që përfshin një manual, dokumentacion dhe listë kontrolli të plotë. Përfshinë dy riparime. Jo në përputhje me DirectX 10.

INFORMACIONET E FILEVE

 • Vleresim
  (24 vota)
 • Masat 7.29 MB
 • Shkarkime 24 435
 • krijuar 22-06-2009
 • ndryshuar 07-06-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Lista e përputhshmërisë:
  • Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition
  • Microsoft Flight Simulator X (Të gjitha versionet)
 • Shkarko
 • Autori:
 • Kryeministri Aircraft Dizajn i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

04-07-2020Edgley Optica FSX & P3D
--------
03-06-2020Embraer ERJ 135 Multi-jetësor FSX &
--------
02-06-2020Embraer ERJ 145 Multi-jetësor FSX &
--------
02-06-2020Boeing 757-200 Donald Trump (Trump
--------