Gjuhë

Cessna Stationair 206 Rojet bregdetare FSX

HOT
Size 18.2 MB
Downloads 13 923
Created 31-01-2011 18:36:38
Changed 08-06-2012 01:25:49
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Tim Piglet Conrad - Planes Gica veçantë. Updates nga Mark "Fireball" Rooks të RDG Aircraft
Shkarko Për FSX & Steam Edition # Port-Over nuk ka përputhje P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Cessna TU206. Kjo është një Brian C. Cessna 206 Selb e pikturuar në Shtetet e Bashkuara Rojet bregdetare Colors.
Cessna 206 zëvendësuar Cessna 205 e 1962, në një vijë të avionëve prodhuar fillimisht si karavan utility fluturues, pasardhësit e Cessna 210. njohur fillimisht si Super Skywagon, se emri u ka rënë në 1969, dhe në 1971 tipi është prodhuar si U206F Stationair, me një prop ri me tre tehe. Variantet përfshirë P206 ( "P" për të personalizuar, në vend se standardi presion), pa derë e ngarkesave, dhe me vezët stridhesh luksoze brendshme dhe të efektshëm rrota, dhe TU206A, me një motor turbocharged TSIO-520-C.

Kjo TU206 turbocharged avion përfshin Gauge Fix Brian C. Selb-së për 3D dhe 2D panelin për FSX

- Dyer Hapja: CTRL + E.

- Qasje Motor CTRL + E + 2.
Cessna Stationair 206 Rojet bregdetare FSX Shkarko
Gjuhë