Gjuhë

Cessna Stationair 206 Rojet bregdetare FSX

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (29 vota)
 • Masat 18.2 MB
 • Shkarkime 17 223
 • krijuar 31-01 2011-
 • ndryshuar 07-06 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë. Përditësimet nga Mark "Fireball" Rooks të Aircraft RDG
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Cessna TU206. Kjo është një Brian C. Cessna 206 Selb e pikturuar në Shtetet e Bashkuara Rojet bregdetare Colors.
Cessna 206 zëvendësuar Cessna 205 e 1962, në një vijë të avionëve prodhuar fillimisht si karavan utility fluturues, pasardhësit e Cessna 210. njohur fillimisht si Super Skywagon, se emri u ka rënë në 1969, dhe në 1971 tipi është prodhuar si U206F Stationair, me një prop ri me tre tehe. Variantet përfshirë P206 ( "P" për të personalizuar, në vend se standardi presion), pa derë e ngarkesave, dhe me vezët stridhesh luksoze brendshme dhe të efektshëm rrota, dhe TU206A, me një motor turbocharged TSIO-520-C.

Ky aeroplan i turbulluar TU206 përfshin matësin e matësit Brian C. Selb për panelin 3D dhe 2D për FSX

- Dyer Hapja: CTRL + E.

- Qasje Motor CTRL + E + 2.
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë. Përditësimet nga Mark "Fireball" Rooks të Aircraft RDG
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (29 vota)
 • Masat 18.2 MB
 • Shkarkime 17 223
 • krijuar 31-01 2011-
 • ndryshuar 07-06 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë. Përditësimet nga Mark "Fireball" Rooks të Aircraft RDG
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium