Gjuhë

Cessna Citation Sovran FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (2 vota)
 • Masat 28.2 MB
 • Shkarkime 13 156
 • krijuar 06-09 2017-
 • ndryshuar 14-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Copyright © 2017 Alex Sandro Guedes Silva, tinguj nga Christoffer Petersen, i konvertuar nga Bigmike
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Cessna Citation Rivendosja Sovrante vendase per FSX, përfshirë tingujt me porosi, kabina virtuale, GPWS, animacione, riparime të Aircraft.cfg të bëra nga Rikoooo. FSX konvertimi nga Bigmike. Gjithashtu në përputhje me Prepar3D v4 (64bits).

Cessna Citation Sovereign është një avion biznesi i projektuar dhe ndërtuar në Shtetet e Bashkuara. Ai bëri fluturimin e tij të parë në fillim të shekullit 21st.

Prepar3D 2017 09 06 22 27 53 04Prepar3D 2017 09 06 22 31 00 16Prepar3D 2017 09 06 22 32 00 95
 • Autori: Copyright © 2017 Alex Sandro Guedes Silva, tinguj nga Christoffer Petersen, i konvertuar nga Bigmike
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (2 vota)
 • Masat 28.2 MB
 • Shkarkime 13 156
 • krijuar 06-09 2017-
 • ndryshuar 14-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Copyright © 2017 Alex Sandro Guedes Silva, tinguj nga Christoffer Petersen, i konvertuar nga Bigmike
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium