Gjuhë

REX Road & Highway textures FSX & P3D

HOT
Size 6.92 MB
Downloads 35 298
Created 26-12-2010 20:52:13
Changed 17-04-2017 18:44:30
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Tim Fuchs Real Mjedisit Xtreme, Inc. i jashtëm http://www.rexsimulations.com/
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4
Installer përditësuar për v10.2, pajtueshmërinë FSX avulli Edition dhe Prepar3D (çdo version)
Kjo është një modifikim i rrugëve dhe autostradave të Flight Simulator X apo Prepar3D, kjo shtesë do të zëvendësojë textures tuaj nga textures të reja të zgjeruara definicion të lartë (7 cm ose 15 cm zgjidhjen e zgjedhjes suaj) dhe në rrugët tuaja do të jenë më realiste.

Gjatë çinstalimit, instaluesi do të rivendosur fotografi tuaj origjinale, ju keni asgjë për të bërë çdo gjë është e automatizuar nga Rikoooo!
screenshot
REX Road & Highway textures FSX & P3D Shkarko
Gjuhë