Gjuhë

Mjedisi i definicionit të lartë v2.1 FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 20.4 MB
 • Shkarkime 56 153
 • krijuar 17-04 2017-
 • ndryshuar 18-04 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autori: Autori origjinal Pablo Diaz, FSX azhurnimi nga Danny Glover dhe Erik BENDER (Rikoooo)
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
I ri ! HDE v2.1 (mjedis me definicion të lartë) pako me cilësi realiste foto-realiste HD që do të përmirësojë pamjen e reve tuaj (kumulus, stratus, cirrus), ngjyrën e qiellit dhe detajet e tokës.

Instalim automatik / çinstaloni me kopje rezervë dhe rivendosjen e teksturave tuaja origjinale. E përputhshme me të gjithë simulatorët e fluturimit bazuar në FSX (Prepar3D dhe Edicioni i Avullit). Versioni 2.0 në 2.1 nga Rikoooo. Asnjëherë qielli i simulatorit tuaj të fluturimit nuk ka qenë aq realist, vëzhgoni retë në rezolucion të lartë, detaje të përmirësuara të tokës (barishte)

31014222010 6 23 14 17 40 345.BMPbarhde v2
 • Autori: Autori origjinal Pablo Diaz, FSX azhurnimi nga Danny Glover dhe Erik BENDER (Rikoooo)
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 20.4 MB
 • Shkarkime 56 153
 • krijuar 17-04 2017-
 • ndryshuar 18-04 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autori: Autori origjinal Pablo Diaz, FSX azhurnimi nga Danny Glover dhe Erik BENDER (Rikoooo)
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium