Gjuhë

Airbus A330-200 FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Versioni i shtesës2
 • Vleresim
  (29 vota)
 • Masat 88.8 MB
 • Shkarkime 64 251
 • krijuar 27-05 2009-
 • ndryshuar 21-04 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Thomas Ruth, repack nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Më 10 / 09 / 2018 : Auto-Installer v10.5, tani i pajtueshëm me Prepar3D v4 +, versioni paketë 2 nga Thomas Ruth, gjallesa të reja të Air France dhe Aer Lingus, shtoi një GPWS, shtoi një FMC, shtoi një sistem menaxhimi në tokë, shtoi tinguj me porosi për motorët GE, RR dhe PW, shtoi matës V-Speed , shtoi Paneli i të dhënave të fluturimit, shtoi textures të reja për kabinën virtuale. Përditësimi i ri (2012) i kabinës virtuale nga Thomas Ruth.

Kjo shtesë e shkëlqyer jepet lirshëm nga Thomas Ruth, Airbus A330-200 është përfshirë me modele RR, GE dhe PW. për FSX dhe Prepar3D.
Kjo paketë përfshin pesë liveries: Air France "i vjetër" dhe "i ri", Air Transat, Aer Lingus dhe Lufthansa me tinguj të ndryshëm të përshtatur për motorët Rolls Royce, General Electric dhe Pratt & Whitney. Kabinë funksionale shumë funksionale virtuale me FMC dhe GPWS. Gjithashtu: V-Speed ​​matës dhe sistemit të menaxhimit të tokës.

Airbus A330 200 FSX P3D 1Airbus A330 200 FSX P3D 2Airbus A330 200 FSX P3D 3Airbus A330 200 FSX P3D 4Airbus A330 200 FSX P3D 5Airbus A330 200 FSX P3D 6Airbus A330 200 FSX P3D 7Airbus A330 200 FSX P3D 8Airbus A330 200 FSX P3D 9Airbus A330 200 FSX P3D 10Airbus A330 200 FSX P3D 11Airbus A330 200 FSX P3D 12Airbus A330 200 FSX P3D 13Airbus A330 200 FSX P3D 14Airbus A330 200 FSX P3D 15Airbus A330 200 FSX P3D 16Airbus A330 200 FSX P3D 17Airbus A330 200 FSX P3D 18
 • Autori: Thomas Ruth, repack nga Rikoooo
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Versioni i shtesës2
 • Vleresim
  (29 vota)
 • Masat 88.8 MB
 • Shkarkime 64 251
 • krijuar 27-05 2009-
 • ndryshuar 21-04 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Thomas Ruth, repack nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium