Gjuhë

Airbus A340-300 Olympic Airlines FSX

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (25 vota)
 • Masat 41 MB
 • Shkarkime 48 425
 • krijuar 15-01 2008-
 • ndryshuar 01-10 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Auteur (s): Modeli: Paneli i Opensky-it të Projektit dhe Matës: Tinguj Ken Mitchell: André Silva Paneli i Modifikuar për FSX: Panagiotis Delizisis Textures: Thanasis Delizisis & Panagiotis Delizisis Reworked Dinamika e Fluturimit: Panagiotis Delizisis
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Luftoni versionin Simulator X. Është një model shumë i mirë i bërë nga ekipi Project OpenSky shumë serioz. Kjo shtesë është cilësi e mahnitshme ... Përfshin tingujt, një kabinë të plotë virtuale dhe panel me shumë butona dhe livre Olympic Airlines. Duhet të jap një provë!

Olympic Airlines (IATA: OA ICAO code: OAL) ishte linja ajrore kombëtare greke. Matching platformën e saj ishte vendosur në aeroportin ndërkombëtar të Athinës. Themeluar prill 6, 1957, ajo pushoi të gjitha operacionet e shtatorit 29, 2009 për t'u bërë Olympic Air.
 • Autori: Auteur (s): Modeli: Paneli i Opensky-it të Projektit dhe Matës: Tinguj Ken Mitchell: André Silva Paneli i Modifikuar për FSX: Panagiotis Delizisis Textures: Thanasis Delizisis & Panagiotis Delizisis Reworked Dinamika e Fluturimit: Panagiotis Delizisis
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (25 vota)
 • Masat 41 MB
 • Shkarkime 48 425
 • krijuar 15-01 2008-
 • ndryshuar 01-10 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Auteur (s): Modeli: Paneli i Opensky-it të Projektit dhe Matës: Tinguj Ken Mitchell: André Silva Paneli i Modifikuar për FSX: Panagiotis Delizisis Textures: Thanasis Delizisis & Panagiotis Delizisis Reworked Dinamika e Fluturimit: Panagiotis Delizisis
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium