Gjuhë

Tom Airbus A340-200 FSX

HOT
Size 25.5 MB
Downloads 29 741
Created 13-12-2009 19:56:24
Changed 07-06-2015 16:42:10
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Thomas Ruth
Shkarko Për FSX SP1 ose SP2 & FSX-Steam # Nuk është testuar nëse autentik FSX #3D Virtual Cockpit
Airbus A340-200 me cilësi të lartë, Shablloni i Aerolineas Argentinas me tingujt dhe kabinë virtuale plus animacione të plotë. model i vetëm. Kjo do të ju lutem ju me siguri.

Aeroplani:

Airbus A340 është një gjerë-organ avioni rreze të gjatë katër motor pasagjerëve komerciale prodhuar nga Airbus, një degë e EADS. Ajo vende mes 261 dhe 380 udhëtarëve, dhe ka një gamë të midis 6,700 dhe 9,000 NM (12400 për 16600 km). Ajo është e ngjashme në dizajn të A330 binjak motor. versionet fillestare A340 ndajnë trup i avionit dhe krahun e A330 ndërsa modelet më vonë janë më të gjatë dhe kanë krahë të mëdha. (Burimi Wikipedia)
Tom Airbus A340-200 FSX Shkarko
Gjuhë