Gjuhë

Tom Airbus A300-600R Thai International FSX

HOT
Size 31,13 MB
Downloads 22 973
Created 01-03-2010 16:07:07
Changed 06-06-2012 19:11:06
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Thomas Ruth
Shkarko Për FSX SP1 ose SP2 & FSX-Steam #Native FSX dhe / ose P3D #3D Kabina e Hapur Virtual
Superb Airbus A300-600 në ngjyrat e Thai International me një panel funksionale 3D kabinë, tingujt me porosi dhe një manual në anglisht. Cilesi e larte
Tom Airbus A300-600R Thai International FSX Shkarko
Gjuhë