Gjuhë

Tom Airbus A300-600ST Beluga FSX

HOT
Size 30.4 MB
Downloads 49 527
Created 30-03-2010 14:59:35
Changed 29-07-2015 23:41:57
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 8
Autori: Thomas Ruth
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Native FSX dhe / ose P3D #3D Pozita virtuale
Më 29 / 07 / 2015 : Compatibility P3D v1 - v2, FSX shtuar ri rilyej Red Australian Airlines + kamera pamje: 13 jashtë pikëpamjet e avionit, 2 brenda shikime bay ngarkesave (aftësi të kufizuara) dhe 4 QV pikëpamjet.
Ju duhet të paktën Service Pack FSX 1 ose 2 për të drejtuar këtë avion. Nëse ju nuk keni të instaluar Service Pack, avioni do të qëndrojë trensparent apo zi me përjashtim kabinë dhe krahë.

modeli i zhvilluar, ky aeroplan duket se vjen nga një botë tjetër cuditerisht ngjashme me balenë emri i të cilit është Beluga. Përfshin tingujt porosi, një kabinë funksionale 3D, lexoni manualin (FCM.pdf) duhet të përdorin instrumentet në bord.

Airbus A300-600ST (Super Transporter) ose Beluga është një version i standardit A300-600 gjerë trupit avioni modifikuar për të kryer pjesë avion dhe mbi-sized ose të vështirë ngarkesave. Ajo u quajt zyrtarisht Super Transporter në fillim, por emri Beluga u bë popullor dhe tani është miratuar zyrtarisht.

Këtu janë procedurat për hapjen e dyerve të jashtme:

Dyer
Tom Airbus A300-600ST Beluga FSX Shkarko
Gjuhë