Gjuhë

Airbus A319-100 French Republic FSX

HOT
Size 35.8 MB
Downloads 28 621
Created 10-04-2010 19:41:26
Changed 06-06-2012 19:03:25
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: PROJEKTI Airbus, cilësi nga Marco Fischbach Faqja e internetit i jashtëm
Shkarko Për FSX & Steam Edition # FSD Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
PROJEKTI Beautiful Airbus model me kabinë virtuale (QV) dhe zakoni duket nga një A319 vërtetë.
Airbus A319 Republika Franceze është avioni transporti i Presidentit të Republikës
arritje shumë e bukur për të shkarkuar pa hezitim.
Airbus A319-100 French Republic FSX Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë