Gjuhë

Airbus A320-200 EasyJet FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (83 vota)
 • Masat 41.8 MB
 • Shkarkime 73 568
 • krijuar 30-11 2010-
 • ndryshuar 15-05 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • :
 • http://www.pafs.wf
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Më 15 / 05 / 2019: Tinguj të rinj, shtoi një të dytë të gjallë 2019 EasyJet Swiss, tekste të reja në QV, shtoi një FMC, Matës V-Speed ​​dhe Shërbimi i Shërbimit Tokësor, i pajtueshëm Prepar3D v4. instaloni automatikisht 10.5

Airbus A320-200 në ngjyrat e EasyJet të avionit me kosto të ulët, kabina virtuale është nga A321 default e FSX, i cili është funksional 100%, megjithatë, disa shtesa të vogla janë bërë si tingulli i butonave "Smoke" dhe "Brez i sediljes" (faleminderit babounet), azhurnimet në të ardhmen do të përfshijnë tingujt e "njoftimit të sigurisë etj."

Motorët me tinguj me të vërtetë korrespondojnë me familjen e vërtetë Airbus A320 / 321 / 318 / 319 dhe janë të bukur

Në lidhje me modelin, ajo është e përkryer dhe të lartë të cilësisë

Airbus A320 200 EasyJet FSX P3D 1Airbus A320 200 EasyJet FSX P3D 2Airbus A320 200 EasyJet FSX P3D 3Airbus A320 200 EasyJet FSX P3D 4Airbus A320 200 EasyJet FSX P3D 5

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (83 vota)
 • Masat 41.8 MB
 • Shkarkime 73 568
 • krijuar 30-11 2010-
 • ndryshuar 15-05 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • :
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium