Gjuhë

PA Airbus A320-200 EasyJet FSX

HOT
Size 37.12 MB
Downloads 58 100
Krijuar 01-12-2010 00: 23: 13
Ndryshuar 06-06-2012 19: 00: 03
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Project Airbus, rilyej nga Nicholas Chung i jashtëm http://www.pairbus.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition # FSD Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Airbus A320-200 në ngjyrat e Lowcost ajrore EasyJet, kabinë virtuale është nga A321 parazgjedhur të FSX, e cila është 100% funksional, megjithatë, disa shtesa të vogla janë bërë si zhurma e butonave "Smoke" dhe "Seat rrip "(falenderoj për babounet), përditësimet e ardhshme do të përfshijë tingujt e" shpalljes Sigurisë etj "

Motori tingëllon me të vërtetë të korrespondojnë me të vërtetë Airbus A320 familja / 321 / 318 / 319 dhe janë beautefull

Në lidhje me modelin, ajo është e përkryer dhe të lartë të cilësisë
PA Airbus A320-200 EasyJet FSX Shkarko
Gjuhë