Gjuhë

TAP Portugal Pack FSX & P3D

HOT
Size 65.5 MB
Downloads 28 112
Krijuar 03-05-2012 16: 11: 15
Ndryshuar 15-10-2012 17: 56: 23
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Thomas Ruth, Project Airbus i jashtëm http://www.pafs.wf
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
pack Superb përfshirë Airbus A319, A320, A330 dhe A340 (të gjitha me QV) në ngjyrat e TAP Portugalisë

Në kategorinë përzgjedhjen e FSX / P3D zgjidhni "TAP Portugal Pack"

Transportes Aéreos Portugueses, SGPS, SA, i njohur zakonisht si TAP, është linja ajrore kombëtare e Portugalisë. TAP Portugal është 100% drejtësinë e shtetit, që ka seli të saj në Portela Aeroportit (Santa Maria dos Olivais), Lisbonë, kompania është një anëtar i Star Alliance që nga mars 14, 2005, ditën kompania festoi përvjetorin e saj të 60th.
TAP Portugal Pack FSX & P3D Shkarko
Gjuhë