Gjuhë

Airbus A340 Mega Paketa Vol 2 FSX & P3D

INFORMACION

paketë të plotë duke përfshirë Airbus A340-200 dhe A340-300 nga Project Opensky (nuk ka kabinë virtuale, 2D vetmi kontroll panel) Dhe 45 repaints të kualitetit të lartë. Gjithashtu përmban tingujt: CFM International CFM56-5C nga André Silva. Kjo paketë u mblodh fillimisht dhe redaktuar nga Luis Quintero dhe pak korrigjuar nga Rikoooo.

Të përfshira me 27 pamje të mahnitshme dhe realiste porosi. 10 brendshme dhe të jashtme 17.
FMC, GPWS dhe AutoBrake sistemet dhe tingujt e krijuar nga Garrett Smith, Jimmy Wong & Matt Smith dhe Projektit Opensky respektivisht


Airbus A340-200 Airbus A340-300

Air Europa
Aom Airlines
Aerolineas Argentinas
Conviasa
Egyptair
Royal jordaneze Airlines
Royal Brunei Airlines
South African Airways

Air Kanada
Air France (të reja dhe të vjetra Colors)
Alitalia
Aerolineas Argentinas
AirAsia X
BWIA West Indies Airways
Cathay Pacific (2 liveries)
Kina Lindore Airlines
Air Comet
Delta Air Lines
Emirates
Finnair (New & Old Colors)
Gulf Air
House Colors
Iberia
Air Jamaica
Khalifa Airways
Kuwait Airways
LAN Kili (të reja dhe të vjetra Colors)
Lufthansa
Air Madrid
Air Mauritius
skandinave Airlines
South African Airways
Srilankan Airlines
Swiss International Air Lines (2 liveries)
TAP Portugal (2 liveries)
Turkish Airlines
Virgin Atlantik Airways (2 liveries)
Virgin Nigeria
INFORMACION