Gjuhë

Airbus A330-300RR FSX

HOT
Size 30 MB
Downloads 42 629
Krijuar 22-12-2006 01: 00: 00
Ndryshuar 31-07-2013 18: 59: 29
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Brian C
Shkarko Për FSX & Steam Edition # Port-Over pa pajtueshmëri P3Dv4 #2D Panel Vetëm
Ky avion është për FSX. Përfshin liveries 5. Dashuri patëmetë dhe realiste regjistruar nga një Airbus vërtetë. Textures dhe modeli fluturimit janë shumë të mira.
Airbus A330-300RR FSX Shkarko
Gjuhë