Gjuhë

Airbus A330-300RR FSX

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (30 vota)
 • Masat 30 MB
 • Shkarkime 46 499
 • krijuar 22-12 2006-
 • ndryshuar 31-07 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autor: Brian C
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Ky aeroplan është për të FSX. Përfshin liveries 5. Dashuri të patëmetë dhe realiste të regjistruara nga një Airbus i vërtetë. Tekstet dhe modeli i fluturimit janë shumë të mira.

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (30 vota)
 • Masat 30 MB
 • Shkarkime 46 499
 • krijuar 22-12 2006-
 • ndryshuar 31-07 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autor: Brian C
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium