Gjuhë

JetBlue A320 Mega Pack FSX & P3D Version 2

HOT
Size 60.8 MB
Downloads 23 304
Created 22-08-2015 00:58:00
Changed 12-09-2017 08:13:39
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Project Airbus, ripaketoi nga Sean Mooney, Liridon Poliku, Mike Rodriguez i jashtëm http://www.pafs.wf
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Native FSX dhe / ose P3D #3D Pozita virtuale
Kjo është një paketë e Airbus A320 nga avioni amerikan JetBlue Airway, me textures 17 përfshira me botime të veçanta. textures virtuale kabinë remastered në HD, Personalizuar dhe tingujt autentike, vlerëson Airbus A321, shtesë është 100% në përputhje me Prepard3D dhe FSX avulli. Një paketë që duhet të ju lutem dashuruar Airbus.

JetBlue Airways NASDAQ: JBLU (IATA: B6; ICAO: JBU) është një linjë ajrore amerikane me çmime të ulëta, bazuar në Forest Hills, New York (Shtetet e Bashkuara). Ajo operon fluturime vendore dhe ndërkombëtare nga shpërndarës të saj kryesor në aeroportin ndërkombëtar John F. Kennedy. Kjo është linja ajrore e tretë e themeluar nga David Neeleman pas Westjet dhe Morris Air.

fsx 2015-08-22 00-43-55-26fsx 2015-08-22 00-45-36-08fsx 2015-08-22 00-46-38-71fsx 2015-08-22 00-47-09-84
JetBlue A320 Mega Pack FSX & P3D Version 2 Shkarko
Gjuhë