Gjuhë

Paketa Airbus A330 Multi-Livery FSX & P3D

INFORMACION

Ky është koleksioni i plotë i modeleve A330 të krijuara nga Thomas Ruth me VC. Ky koleksion ka -200, -200F, -MRTT dhe -300 variantet e A330. Vini re se vëllimi 2 i krijuar nga Project Opensky Team nuk ka VC

E gjithë paketë ka soundsets porosi për serinë e General Electric CF6-80E1, Pratt & Whitney PW4000-100 & motorët seri Rolls-Royce Trent 700. Kjo soundsets janë krijuar nga André Silva dhe Emil Serafino (me lejen e tij për të përdorur soundsets e tij në këtë paketa).

përfshirë një aircraft.cfg redaktuar plotësisht me pamje porosi dhe kodet e ngarkesave-kamion / JETWAY. Eja me MFK, GPWS dhe një sistemet AutoBrake krijuara nga Garrett Smith, Jimmy Wong dhe Matt Smith, dhe projektit Opensky respektivisht.

Kjo paketë ka 107 Good-Quality liveries të shpërndara në katër variante.

KUJDES, pako 2 vëllimi (A330-200 / 300 Project OpenSky) nuk është i pajtueshëm 64bits kështu me Prepar3Dv4 +, ai nuk do të instalohet Prepar3Dv4 +

330-200 A330-300 A330-200F A330-MRTT
Vëllimi 1:
Aer Lingus
Air Berlin
Air China
Air France
Air One
Guida International Airways
Alitalia
American Airlines (liveries 2)
Avianca
Kina Lindore Airlines
China Southern Airlines
Edelweiss Air
Etihad Airways
Eurofly
Qeveria French
Air Greenland
Hainan Airlines
Jetstar Airways
JMC Air
Livingston Energy Fluturimi
Lufthansa
Middle East Airlines
Air New Zealand
Qantas
Sichuan Airlines
South African Airways
Swiss International Air Lines
Swissair
TAM Airlines
TAP Portugal
Thomas Cook Airlines
Air Transat
Virgin Australia

Vëllimi 2
(jo P3Dv4 + dhe pa VC) :

Aer Lingus
Air France
Austrian Airlines
British Midland International
Corsair International
Edelweiss Air
EVA Air
Shtëpia Colors (liveries 3)
KLM - Royal Dutch Airlines
Lufthansa
Monarku Airlines
Qantas
Srilankan Airlines
Swiss International Air Lines
Thomas Cook Airlines
Air Transat
Vëllimi 1:
Aer Lingus
Air Kanada
Air China
Kina Lindore Airlines
China Southern Airlines
Delta Air Lines
Dragonair
Emirates
Etihad Airways
Finnair
Hainan Airlines
Lufthansa
MYTRAVEL Airways
Northwest Airlines
Oman Air
Filipine Airlines
Qantas
Singapore Airlines
Swiss International Air Lines
US Airways
Thomas Cook Scandinavia
Virgin Atlantik Airways

Vëllimi 2:
(jo P3Dv4 + dhe pa VC)

Aeroflot
Air Berlin
Air Kanada
Asiana Airlines
British Midland International
China Airlines
China Southern Airlines
Dragonair
Etihad Airways
Garuda Indonesia
Shtëpia Colors (liveries 3)
KLM - Royal Dutch Airlines
Lufthansa
MYTRAVEL Airways
Northwest Airlines
Orbest Airlines
Swiss International Air Lines
Thai Airways International
Air Transat (liveries 2)
Turkish Airlines
US Airways
Vëllimi 1:
ACT Airlines
MNG Airlines
Turkish Airlines Cargo
Air Anatolia
Galatasaray
House Colors

Vëllimi 1:
Forca ajrore
Royal Air Force
Royal Australian Air Force


fsx 2015 12 10 17 26 08 42fsx 2015-12-10 17-24-25-38fsx 2015-12-10 17-30-57-64fsx 2015-12-10 17-31-21-39fsx 2015-12-10 17-33-57-08

INFORMACION