Gjuhë

FSPX Airbus A350-900XWB FSX & P3D

HOT
Size 107 MB
Downloads 57 935
Krijuar 06-03-2016 12: 32: 00
Ndryshuar 05-06-2017 11: 07: 38
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Model & Bojra nga FSpainter, QV nga Thomas Ruthit, të mbledhura nga Mees Jansen i jashtëm https://www.facebook.com/groups/FSPA350support/
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Këtu është i ri Airbus A350-900. një avion të ri revolucionar. Modeli dhe repaints janë krijuar nga FSpainter. Falë FSpainter për modelin. Kabinë virtual është ai i A330-300 nga Thomas Ruthit (aktualisht nuk ka asnjë freeware A350 VC). Plane bërë flyable dhe paketa mbledhur nga Mees Jansen. Të përfshira me repaints 5.

Airbus A350 XWB është një afat-ngarkesë linja jumbo avioni i planemaker evropiane Airbus. Fillimisht e quajtur A350, ky model e ka prejardhjen nga familja e A330 dhe A340; Megjithatë, pas vërejtjeve ajrore, u vendos në mes të korrikut 2006 për shqyrtimin e konceptit dhe të sigurojë atë me një trup i avionit të gjerë, si në krahasim me A330 dhe A340, dhe veçanërisht në krahasim me konkurrenti i saj kryesor, Boeing 787.

Projekti u quajt në këtë mënyrë "A350 XWB," - "Extra Wide Body". Ky ndryshim në fund dhe një dizajn duke e bërë përdorimin më të madh të materialeve të përbërë, kanë rritur në masë të madhe shpenzimet e projektimit avion dhe shtyhet nga 2011 për 2014 ai hyri në shërbim (Wikipedia)

FSX 2016-02-26 08-19-21 13-FSX 2016-02-26 08-22-40 99-FSX 2016-02-26 08-25-26 97-FSX 2016-02-26 08-25-58 97-FSX 2016-02-26 08-27-17 97-
FSPX Airbus A350-900XWB FSX & P3D Shkarko
Gjuhë