Gjuhë

Airbus A330-200 Airlines Hawaiian FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 37.6 MB
 • Shkarkime 17 308
 • krijuar 20-12 2017-
 • ndryshuar 29-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Modeli nga Thomas Ruth, Repaint nga Dominik Stahel, Custom paketuar nga Chris Evans
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Paketë e plotë për këtë Airbus A330-243 në ngjyrat e Hawaiian Airlines. GPWS të përfshira për Airbus, FMC, VC dhe tingujt me porosi. FSX dhe P3D i pajtueshëm deri në v4.1 +.

Hawaiian Airlines është një linjë ajrore amerikane me bazë në Hawaii. Ajo operon fluturime vendore dhe ndërkombëtare nga shpërndarja e saj në Aeroportin Ndërkombëtar të Honolulu. Në 2014, ajo shërben për destinacione 30, më shumë se fluturimet e përditshme 200 dhe punëson njerëz 5,249 (burimi Wikipedia)

Në 2017 Hawaiian Airlines me pronësi 24 Airbus A330-243 në përdorim (burim www.airfleets.fr)

a332hawai1
 • Autori: Modeli nga Thomas Ruth, Repaint nga Dominik Stahel, Custom paketuar nga Chris Evans
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 37.6 MB
 • Shkarkime 17 308
 • krijuar 20-12 2017-
 • ndryshuar 29-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Modeli nga Thomas Ruth, Repaint nga Dominik Stahel, Custom paketuar nga Chris Evans
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium