Gjuhë

Airbus A310 Multi-Livery FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 87.9 MB
 • Shkarkime 24 066
 • krijuar 05-09 2018-
 • ndryshuar 26-09 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Thomas Ruth, paketë nga Luis Quintero, ripaketohet nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Paketë Sublime që përmban Airbus A310-200 / 300 / MRTT me xNUMX liveries dhe tinguj të vërtetë për motorët GE dhe PW. Modele dhe VC krijuar nga Thomas Ruth. Përfshin FMC, GPWS, Handling Ground, V-Speed, dhe të dhënat e Fluturimit të dhënave. Kokpit dhe panelet virtuale janë shumë të kompletuara me vlerësimet unike (shihni screenshot më poshtë).

Lista e liveries : Airlines Airways - Airbus - Airbus - Airbus - Airbus - Airbus - Airbus - Airbus - Airbus - Airbus - Airbus Aeroporti Air Airlines - Air Airlines - Air Madrid - Aeroporti Ndërkombëtar i Singaporit - Air Jordan - Air Jordan - Air Jordan - Air Jordan Air - Tarom - Siberia Airlines - MRTT Luftwaffe.

Airbus A310 është një model i gjerë i avionëve me rreze të gjatë të ndërtuar nga Airbus në bazë të Airbus A300. Është e ngjashme me Boeing 767.

Airbus A310 Multi livre FSX P3D 1Airbus A310 Multi livre FSX P3D 14Airbus A310 Multi livre FSX P3D 15Airbus A310 Multi livre FSX P3D 16Airbus A310 Multi livre FSX P3D 17Airbus A310 Multi livre FSX P3D 18Airbus A310 Multi livre FSX P3D 19Airbus A310 Multi livre FSX P3D 20Airbus A310 Multi livre FSX P3D 21Airbus A310 Multi livre FSX P3D 22Airbus A310 Multi livre FSX P3D 23Airbus A310 Multi livre FSX P3D 24Airbus A310 Multi livre FSX P3D 25Airbus A310 Multi livre FSX P3D 26Airbus A310 Multi livre FSX P3D 27Airbus A310 Multi livre FSX P3D 28Airbus A310 Multi livre FSX P3D 29Airbus A310 Multi livre FSX P3D 30Airbus A310 Multi livre FSX P3D 31Airbus A310 Multi livre FSX P3D 32Airbus A310 Multi livre FSX P3D 33Airbus A310 Multi livre FSX P3D 34Airbus A310 Multi livre FSX P3D 35Airbus A310 Multi livre FSX P3D 36Airbus A310 Multi livre FSX P3D 37Airbus A310 Multi livre FSX P3D 38Airbus A310 Multi livre FSX P3D 39Airbus A310 Multi livre FSX P3D 40Airbus A310 Multi livre FSX P3D 41Airbus A310 Multi livre FSX P3D 42Airbus A310 Multi livre FSX P3D 43Airbus A310 Multi livre FSX P3D 44Airbus A310 Multi livre FSX P3D 45Airbus A310 Multi livre FSX P3D 46
 • Autori: Thomas Ruth, paketë nga Luis Quintero, ripaketohet nga Rikoooo
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 87.9 MB
 • Shkarkime 24 066
 • krijuar 05-09 2018-
 • ndryshuar 26-09 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Thomas Ruth, paketë nga Luis Quintero, ripaketohet nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium