Gjuhë

Amerikanët e Amerikës së Veriut T-6G Texan për FSX SP2

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Vleresim
  (37 vota)
 • Masat 18.82 MB
 • Shkarkime 12 550
 • krijuar 11-04-2010
 • ndryshuar 12-07-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Nuk është testuar nëse është amtare FSX
 • Shkarko
 • Autori: David Eckert, Warwick Carter, Michael Flahault
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Aviacioni i Amerikës së Veriut T-6 Texan ishte një avion i avancuar i trajnimit me një motor i cili përdorte për të trajnuar pilotët e Forcave Ajrore të Ushtrisë së Shteteve të Bashkuara, Marinës së Shteteve të Bashkuara, Forcave Ajrore Mbretërore dhe forcave të tjera ajrore të Komonuelthit Britanik gjatë Luftës së Dytë Botërore dhe në 1950-së. Projektuar nga Aviacioni i Amerikës së Veriut, T-6 është i njohur nga një sërë përkufizime në varësi të modelit dhe operimit të forcës ajrore. USAAC e caktoi atë si "AT-6", US Navy "SNJ" dhe forcat ajrore britanike Commonwealth, Harvard, emri që është më i njohur nga jashtë Shteteve të Bashkuara. Mbetet një avion i njohur luftarak.

Përfshin dy textures, tingujt me porosi dhe një kabinë funksionale virtuale, makinë të bukur.

Kujdes si shumica e shtesave për FSX duhet të keni instaluar FSX SP2 (Service Pack 2) për këtë shtesë për të punuar, përndryshe do të jetë transparent dhe pa cilësi. Kliko këtu për të shkarkuar dhe instaluar SP2. Vini re se duhet të keni tashmë SP1 instaluar për të instaluar SP2.
Pas këtyre manipulimeve nëse ende keni probleme shkarkoni "Shëno vlerësimin"dhe çaktivizoni parapamjen DX10
 • Autori: David Eckert, Warwick Carter, Michael Flahault
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Vleresim
  (37 vota)
 • Masat 18.82 MB
 • Shkarkime 12 550
 • krijuar 11-04-2010
 • ndryshuar 12-07-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Nuk është testuar nëse është amtare FSX
 • Shkarko
 • Autori: David Eckert, Warwick Carter, Michael Flahault
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------