Gjuhë

Amerikës së Veriut Rockwell OV-10A Bronco Series FSX

HOT
Size 20.9 MB
Downloads 14 169
Krijuar 31-05-2012 22: 48: 45
Ndryshuar 16-11-2017 00: 29: 14
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Tim Piglet Conrad - Planes Gica veçantë
Shkarko Për FSX-SP2 ose Acc & FSX Steam & PërgatitjaNUMXD v3 v1 v2 v3 #Native FSX dhe / ose P4D #3D Virtual Kokpit
changelog 16 / 11 / 2017: Tani i përshtatshëm PërgatitjaNX3, v1, v2, v3
version FS2004 Kliko këtu

Këtu përsëri një super mrekulli të provoni pa moderim, këtu është një punë të bërë mirë! këtu është Tim Conrad.
Të gjithë-përfshirëse paketë: HD 2048x2048 textures DXT5, me cilësi të lartë kabinë virtuale dhe të klikueshme, tingujt porosi, amtare FSX SP2, modeli 3D krijuar me FSX SDK SP2 / përshpejtimin.

Përfshini me gjashtë repaints dhe katër modele 3D: "20th TASS, Danang, South Viet Nam 1969", "VMO 2 USMC, Danang, South Viet Nam 1970", "Val-4 USN, Bien Thuy, South Viet Nam 1971", " Moroccan Air Force 1980-së "," 40 Squadron, Barcelona, ​​Venezuelës Air Force 1973 "," 3 Squadron, Baucou, Indonesian Air Force 1981 "

Avioni OV-10 Bronco është tokë sulm, zbulimi dhe udhëzues artilerie zhvilluar nga firma të Amerikës së Veriut. Ai mori pjesë ndër të tjera në Luftës së Vietnamit dhe luftës kundër narkotikëve në Kolumbi, ku ai është ende në shërbim.
Amerikës së Veriut Rockwell OV-10A Bronco Series FSX Shkarko
Gjuhë