Gjuhë

IRIS T-6A Texan II FSX & P3D

HOT
Size 77.6 MB
Downloads 16 147
Krijuar 02-08-2012 17: 50: 25
Ndryshuar 15-10-2012 23: 08: 07
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: IRIS FLUTURIMI Simulimi SOFTWARE i jashtëm http://www.irissimulations.com.au
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Beechcraft T-6 Texan II është një avion me një motor turbohelikë ndërtuar nga Avioni i kompanisë Raytheon së (tani Hawker Beechcraft). Bazuar në Pilatus PC-9, T-6 përdoret nga Forcat Ajrore të Shteteve të Bashkuara për trajnimin bazë pilote dhe nga Shtetet e Bashkuara të marinës për fillor dhe të ndërmjetme të Përbashkët Detare Zyrtari Fluturimi (NFO) dhe Air Force Zyrtari Combat Systems (OSHC-ve) trajnimit. Ajo ka zëvendësuar T-37B Tweet Forcat Ajrore dhe është zëvendësuar T-34C Turbo Mentor marinës. T-6A është përdorur edhe si një trajner bazë nga Forcës Mbretërore Kanadeze Ajrore (CT-156 Harvard II), Luftwaffe të Gjermanisë, Forcave Ajrore Greke, Forcave Ajrore izraelite (Efroni), dhe Forcave Ajrore të Irakut.

Karakteristika :
  • Një zgjedhje e me cilësi të lartë textures 32 bit ose cilësisë së mesme DXT3 Textures për normat e përmirësuara kornizë në mjedise të larta të detajuar.
  • vlerëson Shkod tendë për accuate natës fluturues.
  • Interactive Virtual Cockpit duke përfshirë një shumëllojshmëri të gjerë të objekteve doganore interaktive.
  • Duke dalë etiketat paralajmërim, kufizimet prop dhe mbulon futje plus më shumë nga një listë e plotë para-konvikt.
  • Custom Soundpack projektuar nga Christoffer Petersen nga turbinë Sound Studios.
  • Custom projektuar sistemet e simulimit duke përfshirë dinamikën e fluturimit Trim Aid Device.Enhanced nga dinamika e fluturimit Modelues Rick Piper plotë me aftësinë e tjerr në të dy FS9 dhe FSX.
  • Dy modele të jashtëm që mbulojnë Texan II dhe II AKT Texan me lëndë djegëse të jashtëm tanks.Authentic panel i ri 2D me VFR dhe popup dritare, të gjitha me porosi programuar mat XML gjithë.

IRIS T-6A Texan II FSX & P3D Shkarko
Gjuhë