Gjuhë

IRIS Pro Seria T-6A Texan II FSX & P3D

INFORMACION

Ndryshoni regjistrin

Më 06 / 01 / 2019 : Shtoi një panel 2D, përshtatje për Prepar3D v4, versioni i instaluesit 10.5

Beechcraft T-6 Texan II është një avion me një motor turbohelikë ndërtuar nga Avioni i kompanisë Raytheon së (tani Hawker Beechcraft). Bazuar në Pilatus PC-9, T-6 përdoret nga Forcat Ajrore të Shteteve të Bashkuara për trajnimin bazë pilote dhe nga Shtetet e Bashkuara të marinës për fillor dhe të ndërmjetme të Përbashkët Detare Zyrtari Fluturimi (NFO) dhe Air Force Zyrtari Combat Systems (OSHC-ve) trajnimit. Ajo ka zëvendësuar T-37B Tweet Forcat Ajrore dhe është zëvendësuar T-34C Turbo Mentor marinës. T-6A është përdorur edhe si një trajner bazë nga Forcës Mbretërore Kanadeze Ajrore (CT-156 Harvard II), Luftwaffe të Gjermanisë, Forcave Ajrore Greke, Forcave Ajrore izraelite (Efroni), dhe Forcave Ajrore të Irakut.

Karakteristika :
 • Cilësia e teksteve DXT3 për përmirësimin e kuadrove në mjedise të detajuara.
 • Ndriçim i kthyeshëm i çatisë për fluturim të saktë në natën.
 • Interactive Virtual Cockpit duke përfshirë një shumëllojshmëri të gjerë të objekteve doganore interaktive.
 • Duke dalë etiketat paralajmërim, kufizimet prop dhe mbulon futje plus më shumë nga një listë e plotë para-konvikt.
 • Custom Soundpack projektuar nga Christoffer Petersen nga turbinë Sound Studios.
 • Sistemet e simulimit të dizajnuara me porosi duke përfshirë pajisjen e ndihmës së përkohshme. Dinamika e fluturimit të rritur nga modeli i dinamikës së fluturimit Rick Piper i kompletuar me aftësinë e centrifugimit në FS9 dhe FSX.
 • Dy modele të jashtëm që mbulojnë Texan II dhe II AKT Texan me lëndë djegëse të jashtëm tanks.Authentic panel i ri 2D me VFR dhe popup dritare, të gjitha me porosi programuar mat XML gjithë.

IRIS T 6A Texan II FSX P3D 1IRIS T 6A Texan II FSX P3D 2IRIS T 6A Texan II FSX P3D 3IRIS T 6A Texan II FSX P3D 4IRIS T 6A Texan II FSX P3D 5IRIS T 6A Texan II FSX P3D 6IRIS T 6A Texan II FSX P3D 7IRIS T 6A Texan II FSX P3D 8IRIS T 6A Texan II FSX P3D 9

INFORMACION