Gjuhë

Alpha T-28 trojan Set FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 24.9 MB
 • Shkarkime 10 203
 • krijuar 20-09 2013-
 • ndryshuar 30-05 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Alphasim / Virtavia i jashtëm
 • http://www.virtavia.com
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
T-28 Trojan është një avion trajnimi përdorur nga të marinës amerikane pas 1949. Ai më vonë është zëvendësuar me T-34 Mentor. Ky aeroplan mund të tokës në një zgarë. (FS2004 version compatible është në dispozicion këtu)

Një shtesë e mrekullueshme amtare për FSX & P3D dikur payware por tani falas! Përfshinë nëntë tekste, një VC me matës dhe modele 4. Përdorni tastin T të programuar për bishtin e bishtit. Lexoni readme për funksionet e tjera.

video

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 24.9 MB
 • Shkarkime 10 203
 • krijuar 20-09 2013-
 • ndryshuar 30-05 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Alphasim / Virtavia i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium