Gjuhë

Flota e Emirateve FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës3.0
 • Vleresim
  (131 vota)
 • Masat 331 MB
 • Shkarkime 463 501
 • krijuar 29-06 2011-
 • ndryshuar 30-07 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autor: Lista e plotë në paketim
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Version 3.0 - 18 / 08 / 2016

 • Pajtueshmëria me FSX Edition me avull dhe Prepar3D v3
  New Airbus A319-15 Emirates Executive - shërbimi unik, Jet Private. Texture nga Rikoooo
 • Shtuar MFK në të gjitha avionë me ikona në panelin 2D
 • Shtuar Ground Trajtimi i Sistemit
 • kabinë e re virtuale për A380 (A340 VC nga Thomas Ruthit) -. Previous A380 VC ishte shumë buggy dhe aeroplani nuk mund të kontrollohet siç duhet në mënyrë të AP
 • Shtuar Emirates LA Dodgers rilyej veçantë për A380
 • New 2D Panel dhe vlerëson të reja për A380
 • Përmirësimi i kabinë virtuale për A330 dhe A340
 • panel të ri HD dhe vlerëson të reja për B777
 • Shtuar DLL msvcr70.dll në dosjen kryesore të FSX / P3D për të korrigjuar një problem të ekranit me B777
 • New GPWS tingëllon Boeing dhe Airbus
 • Auto-installer version 10
 • Fixed disa mete

Version 2.1 - 05 / 05 / 2013
 • Fixed panelin 2D e A380, radio ishte shumë e vogël.

Version 2.0 - 26 / 04 / 2013
 • Instalimi u bë kompatibil me Windows 8 dhe Prepar3D.
 • Shtimi i një MFK-në QV dhe 2D Panelit për A33X dhe A34X.
 • mat reja zezë në A33X dhe A34X dhe HD textures të reja në QV.
 • "Advanced VC" nga Alrot për B747 + FMC + Autoland matës.
 • Shtimi i një paneli 2D krijuar nga Rikoooo për A380 + Përshtatja e VC për FSX, fikse shumë bugs dhe textures, krijimet e vlerëson përfshirë Gear matës.
 • Shtimi i një MFK në B777-XXX + Përshtatja e teksteve të xhamit (alfa chanel) për Prepar3D.
 • Konvertimi i textures në format DXT5 për performancë më të mirë.
 • Fixes bugs shumë të tjera ...

Emirates Fleet image

Fluturimi i Plotë i Emirateve Fluturuese v3.0 në përputhje me FSX SP2, Përshpejtimi, FSX Edition me avull dhe Prepar3D v XX. Një përmbledhje e veçantë në dispozicion për të lira. Rikoooo ka dhënë një vëmendje të veçantë për integrimin dhe funksionimin e sistemeve të aviacionit, duke përfshirë fiksimin e mete shumë. Kjo flotë është vetëm në dispozicion nga Rikoooo, ajo nuk ekziston askund tjetër.

Kjo paketë përfshin të gjitha avionët korrespondojnë flotës Emiratet e si për gusht 18, 2016.

Emiratet melodi dispozicion në aeroplan:


Disa vlerëson, veçanërisht Microsoft ® ato janë ripunuar për përshtatje më të mirë në varësi të modelit të zgjedhur. Secili aeroplan ka tingullin e vet personal në varësi të llojit të motorit; General Electric, Rolls-Royce Trent ose CFM International. Ju bëni dallimin në mes të një Boeing 777-200ER dhe 777-300 ose 777-300ER sepse modelet e fluturimit janë të vendosur për të bërë ju të ndjeni asnjë ndryshim brenda peshës, madhësisë, formës dhe fuqinë e motorit. Çdo avion është konfiguruar për të qenë më afër si homologun e tij të vërtetë. Disa textures janë bërë nga Rikoooo ose modifikuar (sidomos textures e natës), që të shkojë sa më afër me Emiratet e. automjetet e shërbimeve që punojnë rreth B777-XXX janë ngjyrat e kompanisë dhe të lehtë mund të animuar me panelin "Utility".

Të gjitha modelet janë të pajisura me një sistem të njoftimit në kabinë (përveç 747-8F Cargo) dhe GPWS (Ground Afërsia Warning System) dhe një 3D kabinë virtuale dhe një panel 2D. Gjithashtu përfshihen MFK, Ground handlin Sistemit, autoflare për Airbus dhe më shumë.


E RËNDËSISHME

Kur së pari të fillojë ju do të keni rreth njëzet mesazhet si më poshtë (jo me Perpar 3D)Ju lutemi të përgjigjeni Veproni sa herë është e nevojshme.Përgjigje Yes si shumë herë si të nevojshme

Ju vetëm duhet për të bërë këtë herë, kur ju së pari të fillojë flotën.Screenshots:


Modelet në dispozicion në paketë

Airbus A330-200 Emiratet FSX Dhe P3D Entre en shërbimit en 1999
Moteurs: RR Trent 772B
Capacité en passagers: klasa 3 237 ou en 2 klasa 278Airbus A340-300 Emiratet FSX Dhe P3D
Moteurs: CFM 56
Capacité en passagers: klasa 3 257Airbus A340-500 Emiratet FSX Dhe P3D Entre en shërbimit en 2003
Moteurs: RR Trent 553
Capacité en passagers: klasa 3 258Airbus A380-861 Emiratet dhe LA Dodges FSX Dhe P3D
Moteurs: GP7200
Capacité en passagers: Klasat 3 489 (très afat-Courrier) et 517 (afat-Courrier) et Klasat 2 - 600 (Moyen-Courrier)
Inclus avec deux repaintsBoeing 747-8F Emiratet e Transportit FSX Dhe P3D
Moteurs: GenX-2B67
rilyej kryesore nga RikooooBoeing 777-200 / ER Emiratet FSX Dhe P3D Entre en shërbimit en 1996
Moteurs: RR Trent 877 (tipi A) / RR 892 (tipi B)
Konfigurimi de la cabine: 3 klasa klasa 290 ou 2 346Boeing 777-200LR Emiratet FSX Dhe P3D Entre en shërbimit en 2007 est l'un des avions les plus perfectionnés au monde
Moteurs: GE90-110B1L
Capacité en passagers: KLASA 3 - 266Boeing 777-300 Emiratet FSX Dhe P3D Emiratet en possède 12. Mbërrijnë dans la flotte en 1999
Moteurs: RR Trent 892
Capacité en passagers: klasa 3 364Boeing 777-300ER Emiratet FSX Dhe P3D Mbërrijnë dans la flotte en 1999
Moteurs: GE90-115BL1
Capacité en passagers: Klasat 3 364 / 358 / klasa 354 ou 2 427 / 442


Airbus A319-115 Emiratet Ekzekutiv FSX Dhe P3D
Tani, Emirates ofron një shërbim unik dhe luksoz privat jet
Rilyej nga Rikoooo
thumb a319 1 thumb a319 2 thumb a319 3

Video: A319-115 Real Emirate Executive
 • Autor: Lista e plotë në paketim
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës3.0
 • Vleresim
  (131 vota)
 • Masat 331 MB
 • Shkarkime 463 501
 • krijuar 29-06 2011-
 • ndryshuar 30-07 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autor: Lista e plotë në paketim
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium