Gjuhë

Flota Royal Air Marok FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës1.0
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 176 MB
 • Shkarkime 51 138
 • krijuar 14-06 2012-
 • ndryshuar 30-07 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autor: Lista e plotë në paketë
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Auto-installer përditësuar në versionin 10 dhe pajtueshmërinë me FSX Edition me avull dhe Prepar3D VX


Exclusive Rikoooo.com

Këtu është flota e plotë Royal Air Maroc (RAM) plus flotës shtesë Atlas-Blue dhe Jet4you për FSX. Kjo paketë është optimizuar për performancë maksimale në FSX. Tetë zbukurime (plus katër të tjerë) sa më realiste të jetë e mundur janë projektuar posaçërisht për këtë paketë. Llogaria e flotës së RAM-it në 2012 është gjashtë modele aeroplanë aktive, tre për flotën Atlas-Blue dhe dy për flotën Jet4you. Të gjitha këto modele janë të pranishme në këtë paketë me redaktimet shoqëruese.

në FSX Lista e prodhuesit kërkoni për "Royal Air Maroc"Ose"Atlas-Blue.com"Ose"Jet4you.com"Për të shfaqur avionin në dispozicion.

Shumica e këtyre avionëve janë nuk është e përputhshme me DirectX 10, është e nevojshme të çaktivizoni këtë funksion në FSX, në qoftë se ju nuk dini se si të bëni faleminderit për leximin e FAQ.

pack Retail

Kliko në një imazh per ta zmadhuar

Royal Air Maroc


Airbus A321-211 RAM
Airbus A321-211 + VC
Boeing 737-500 RAM
Panel Boeing 737-500 + 2D
Boeing 737-700 RAM
Boeing 737-700 + VC
Boeing 747-400 RAM
Boeing 747-400 + VC
Boeing 757-200 RAM
Boeing 757-200 + VC
Boeing 767-300 RAM
Boeing 767-300 + VC (737)
Boeing 747-400 VC
B747 VC
Boeing 757-200 VC
B757 VC


Atlas-Blue


A321-211 Atlas-Blue
Airbus A321-211 + VC
Boeing 737-400 Atlas-Blue
Panel Boeing 737-400 + 2D
Boeing 737-800 Atlas-Blue
Boeing 737-800 + 2D VC
A321-211 Atlas-Blue-New
Airbus A321-211 (ngjyra të reja) + VC
Boeing 737-400 Atlas-Blue New
Boeing 737-400 (ngjyra të reja) + 2D Pane
Boeing 737-800 Atlas-Blue New
Boeing 737-800 (ngjyra të reja) + 2D VC
Boeing 737-800 VC
B737 VC
A321-211 VC
A321 VC

Jet4you

Boeing 737-400 Jet4you
Panel Boeing 737-400 + 2D
Boeing 737-800 Jet4you
Boeing 737-800 + VC
Panel Boeing 737 400-
B737-400 / 500 2D Panel
 • Autor: Lista e plotë në paketë
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës1.0
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 176 MB
 • Shkarkime 51 138
 • krijuar 14-06 2012-
 • ndryshuar 30-07 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autor: Lista e plotë në paketë
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium