Gjuhë

Easyjet Flota v1.0 FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 188 MB
 • Shkarkime 105 898
 • krijuar 26-06 2013-
 • ndryshuar 30-07 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Author: Multiples Auhtors - Shih në pako
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Flota EasyJet FSX-P3D intro

Rikoooo paraqet flotën e plotë Easyjet versionin 1.0 për Flight Simulator X (FSX) SP2 ose Përshpejtimi dhe Prepar3D (P3D) në përputhje me Windows XP / Vista / 7 / 8 +

Kjo paketë është i përbërë nga disa modeleve dhe repaints në provenances e autorë të ndryshëm, lista e autorëve është në disponim nëpërmjet installer. Një i madh ju falënderoj për ta që të na japin Freeware cilësisë

 • Merrni kontrollin e vjetër Boeing 737-300 (nr QV) të përfshira me pesë repaints + Panelit plotë 2D
 • Boeing 737-700 (me QV) + kabinë avancuar nga Alrot + wipers
 • Airbus A319-111 (me QV) përfshirë tre repaints përfshirë serie të veçantë "Unicef" + Speciale Pack + A319 V3 + LED blu, avioni fillon motorët dhe dritat off, LEXONI DORACAKIN
 • Airbus A320-200 (me QV) me tre repaints përfshirë me 200th portokalli veçantë edicionin + speciale Pack + A320 V3 + LED blu, avioni fillon motorët dhe dritat off, LEXONI DORACAKIN
 • Dhe autobus Easyjet me dy repaints, ajo edhe mund të fluturojnë!

Faleminderit për François Doré për edicionin Airbus veçantë V3 A319 / A320 përshtatur për këtë paketë. Kjo e bën Airbus shumë realiste.

Të gjitha avion korrespondojnë me ato të përdorura aktualisht nga Easyjet, përveç Boeing që kohët e fundit janë hequr nga flota. Tingujt e motorëve janë zgjedhur me kujdes që të përputhen me modelin e vërtetë. Përfshin efekte të shëndosha nga pasagjerët nëse aksidenti.

wikipedia
EasyJet Airline Company Limited (vetëquajtur si EasyJet, LSE: EZJ) është një linjë ajrore britanike me seli në Londër Luton Airport. Kjo është linja ajrore më e madhe e Mbretërisë së Bashkuar, i matur nga numri i udhëtarëve të kryera, që veprojnë shërbimet e brendshme dhe ndërkombëtare të planifikuara në më shumë se rrugët 600 në vendet 32. Kompania mëmë, EasyJet plc, është regjistruar në bursën e Londrës dhe është një përbërës i Indeksit të 100 FTSE sa i 18 mars 2013. Që nga 7 mars 2013, ajo punëson "mbi 8,000 njerëz", duke u bazuar në të gjithë Evropën, por kryesisht në Mbretërinë e Bashkuar.

EasyJet ka parë zgjerimin e shpejtë që nga themelimi i saj në 1995, ka rritur përmes një kombinimi të blerjeve dhe hapje bazë nxitur nga kërkesa e konsumatorëve për udhëtimin ajror me kosto të ulët. Linja ajrore, së bashku me degë ajrore EasyJet Zvicër, tani vepron mbi avionët 200, kryesisht Airbus A319. Ajo ka bazat 23 të gjithë Evropën, e më të madh duke qenë Gatwick. Në 2012, EasyJet kryer mbi 50 milionë pasagjerë dhe është i dyti më i madh zgarë me kosto të ulët në Evropë, pas Ryanair.

EasyJet është paraqitur në seri televizive Airline transmetuar në ITV që pasoi operacionet e linjës ajrore në Londër Luton dhe më vonë në baza të tjera.

thumb 737-300 815- thumb 737-300 816- thumb 737-300 817- thumb 737-300 818-
thumb 737-300 819- thumb 737-300 820- thumb 737-700 821- thumb 737-700 822-
thumb 737-700 823- thumb A319-824 thumb A319-825 thumb A319-826
thumb A319-827 thumb A319-828 thumb A320-829 thumb A320-830
thumb A320-831 thumb A320-832 thumb A320-833 thumb A320-834
thumb autobus-835 thumb autobus-836

Airbus A319 / A320 Serie special V3 nga François Doré: version Panel 3.05 nga 24 2012 qershor

Me shume informacion : http://www.rikoooo.com/fr/forum/154/33764


Shih manual Airbus A319 V3 në anglisht: http://www.rikoooo.com/images/public/rikoooo-62/EasyJet_Fleet_FSX__P3D/User_manual_PA_319_FD_Special_Version_V3.pdf
Shih manual Airbus A320 V3 në anglisht: http://www.rikoooo.com/images/public/rikoooo-62/EasyJet_Fleet_FSX__P3D/User_manual_PA_A320_FD_Special_Version_V3.pdf


Ecam1 flaps plotë Flightplan Popup
frekuencat Popup ND APPROCHE 1
ND APPROCHE 2 ND ARC shkallë 40
PFD vnav nav trafiku radar
moteur en feu

makinë zjarrfikëse


Airbus A319 & A320 kabinë LED blu
Blue LED


 • Author: Multiples Auhtors - Shih në pako
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 188 MB
 • Shkarkime 105 898
 • krijuar 26-06 2013-
 • ndryshuar 30-07 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Author: Multiples Auhtors - Shih në pako
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium