Gjuhë

Flota e LTU International Airways FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (3 vota)
 • Masat 215 MB
 • Shkarkime 83 531
 • krijuar 09-02 2014-
 • ndryshuar 30-07 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autor: Autorët Multiples, ripaketuar nga Ricardo_tv, të përforcuara nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Rikoooo paraqet flotën e linjës ajrore LTU (Lufttransport-Unternehmen për "ndërmarrjen e transportit ajror"), i cili në 2009 u bashkua me Air Berlin. Kjo paketë është një botim special në kujtim të asaj që ishte kjo kompani nga 1955 në 2009.

Zbuloni dhe fluturojnë avionët historikë 10 që kanë ndërtuar LTU flotën që nga 1955, nga Lockheed L-1011 TriStar në Airbus A320 përmes BAE 146-200, të gjitha këto avionë do të rindezin ëndrrën e një të kaluare të lavdishme. Secili avion i ofruar në këtë paketë është i pajisur me një kabinë funksionale të cilësisë virtuale dhe panelit 2d. Gjithashtu të pranishëm, tinguj me porosi për secilin model të bazuar në motorë.

Kjo paketë është testuar dhe miratuar për FSX-SP2 dhe Përshpejtimi & Prepar3D v1, ndoshta është në përputhje me versionin 2 të Prepar3D dhe versionet e tjera të FSX, bëni testet tuaja.
Falë autorëve të ndryshëm freeware të përfshirë në këtë paketë për punën e tyre të jashtëzakonshme.

Lista e aeroplanëve me foto të jashtme dhe të brendshme:

Airbus A320
Airbus A320 Airbus A320 Virtual Cockpit
Airbus A321-231
Airbus A321-231 Airbus A321-231 Ngritja Virtuel
Airbus A330-300
Airbus A330-300 thumb Snap1038
Sistemet BAe 146-200
Sistemet BAe 146-200 BAe Systems 146-200 Pozita virtuale
Boeing B737-400
Boeing B737-400 Boeing B737-400 Pozita virtuale
Boeing B747-215B
Boeing B747-215B Boeing B747-215B Virtual Dockpit
Boeing B757-200
Boeing B757-200 Boeing B757-200 Pozita virtuale
Boeing B767-332ER
Boeing B767-332ER Boeing B767-332ER Hapësirë ​​virtuale
Lockheed L-1011 TriStar
Lockheed L-1011 TriStar Lockheed L-1011 TriStar Virtual Dockpit
McDonnell Douglas MD-11
McDonnell Douglas MD-11 McDonnell Douglas MD-11 Pozita virtuale
 • Autor: Autorët Multiples, ripaketuar nga Ricardo_tv, të përforcuara nga Rikoooo
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (3 vota)
 • Masat 215 MB
 • Shkarkime 83 531
 • krijuar 09-02 2014-
 • ndryshuar 30-07 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autor: Autorët Multiples, ripaketuar nga Ricardo_tv, të përforcuara nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium