Gjuhë

LTU International Airways Fleet FSX & P3D

HOT
Size 215 MB
Downloads 77 744
Krijuar 09-02-2014 23: 19: 24
Ndryshuar 30-05-2015 18: 42: 59
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: Multiples autorët, ripaketoi nga Ricardo_tv, rritet nga Rikoooo
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar # Port-Over pa kompatibil P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Rikoooo paraqet flotë ajrore LTU (LUFTTRANSPORT-Unternehmen për "ndërmarrje të transportit ajror") i cili në 2009 bashkua me Air Berlin. Kjo paketë është një edicion special në kujtim të asaj që ishte kjo kompani nga 1955 për 2009.

Zbuloni dhe fluturojnë avionin historike 10 që kanë përbërë UTL flotën që 1955, nga Lockheed L-1011 Tristar në Airbus A320 përmes BAE 146-200, të gjitha këto avionë do të rindizte ëndrrën e një të kaluare të lavdishme. Çdo avion ofruar në këtë paketë është e pajisur me një kabinë me cilësi funksionale virtuale dhe panel 2d. Gjithashtu të pranishëm, tingëllon porosi për çdo motorët e modelit të bazuar.

Kjo paketë është testuar dhe miratuar për FSX-SP2 dhe përshpejtimin & Prepar3D v1, ai ndoshta është e përputhshme me versionin 2 e Prepar3D dhe versionet e tjera të FSX, të bëjë analizat e tua.
Në sajë të autorëve të ndryshëm freeware të përfshira në këtë paketë për punën e tyre të jashtëzakonshme.

Lista e avionit me fotografi jashtme dhe të brendshme:

Airbus A320
 Airbus A320 Airbus A320 Virtual Cockpit 
Airbus A321-231
 Airbus A321-231  Airbus A321-231 Virtuel Cockpit
Airbus A330-300
 Airbus A330-300  thumb Snap1038
BAE Systems 146 200-
 BAE Systems 146 200-  BAE Systems 146-200 Virtual Cockpit
Boeing B737-400
 Boeing B737-400  Boeing B737-400 Virtual Cockpit
Boeing B747-215B
 Boeing B747-215B  Boeing B747-215B Virtual Cockpit
Boeing B757-200
 Boeing B757-200  Boeing B757-200 Virtual Cockpit
Boeing B767-332ER
 Boeing B767-332ER  Boeing B767-332ER Virtual Cockpit
Lockheed L-1011 TriStar
 Lockheed L-1011 TriStar  Lockheed L-1011 TriStar Virtual Cockpit
McDonnell Douglas MD-11
 McDonnell Douglas MD-11  McDonnell Douglas MD-11 Virtual Cockpit
LTU International Airways Fleet FSX & P3D Shkarko
Gjuhë