Gjuhë

Fleet El Al Israel Airlines v1.0 FSX & P3D

HOT
Size 353 MB
Downloads 95 169
Created 17-10-2014 02:00:00
Changed 30-05-2015 19:08:57
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: lista e plotë në auto-installer / paketë
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar # Port-Over pa kompatibil P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Rikoooo është i kënaqur për të paraqitur e plotë el Një flotë në shërbim gjatë vitit 2014 Kjo paketë është e përputhshme me Flight Simulator X SP2 / përshpejtimin dhe Prepar3Dv1 (v2 shikoni këtu). Ne do të donim për të dhënë një falënderim i veçantë për të gjithë autorët e kësaj paketë Freeware.

el al mbuluarThemeluar në 1948 si te Airlines Kombëtare të Izraelit, ne kemi rritur në një zgarë prestigjioze ndërkombëtare.

Duke marrë pjesë në çdo aspekt të shërbimit, dhe duke siguruar që nevojat e klientëve tanë janë përmbushur në kohë, në çdo kohë, EL AL renditet nga IATA si një nga tre transportuesit më efikase në botë ajrore. Me mbulimin e saj të zgjeruar globale, të mbështetur nga një rrjet ndërkombëtar të zyrat e shitjeve 77, EL AL ofron mikpritjen pakrahasueshme izraelite, një kontakt miqësor dhe të personalizuar që e bën koha të fluturojnë dhe bën EL AL më shumë se vetëm një mënyrë të përshtatshme të udhëtimit.

Me kombinim tona unike e kenaqesive dhe përparësitë, të cilat kujdesem për shijet ndërkombëtare, duke e bërë EL AL është bërë një portë e preferuar globale në çdo cep të botës. (Burimi: El Al website)

Kjo paketë përbëhet nga avioni në vijim:

- Boeing 737-700 + VC

- Boeing 737-800 + VC

- Boeing 737-900 + VC

- Boeing 747-400 + VC

- Boeing 747-400F Cargo + VC

- Boeing 767-300ER ka VC, por panel i plotë 2D

- Boeing 777-200ER + VC
Bonus:

Avioni më poshtë janë pjesë e historisë së flotës dhe nuk janë më të shquar. Për këtë arsye ata janë ofruar si një bonus.

- Boeing 747-200 + VC (RFP vjetër Shablloni)

- Boeing 757-200 + VC

- Boeing 767-200 (Shablloni i vjetër) nuk ka VC, por pane plotë 2D

Flota thumb

Karakteristika Global:

Çdo avion është i përfshirë me një sistem panel shpalljeve për hostesses dhe pilotët për të folur, GPWS (Ground Afërsia Warning System), sistem përplasen, tinguj porosi, textures natës, animacione, korrigjimi i mete më të zakonshme, të përshtatjes për P3Dv1, mat të reja dhe më shumë .

Të gjithë avionët janë të përfshira me dokumentacionin, në shumicën e rasteve kjo është fotografi README, manual, doc, etj


Perpar 3D v2.x: Papajtueshmëritë pritet

- Të gjithë aeroplanët janë në përputhje P3Dv2 përveç Boeing 747-200 Gati për përplasen (RFP) disa mat nuk punojnë, duke përfshirë edhe "panel Karburanti" dhe "matës të shëndoshë".
- VC e 777-200ER dhe 757-200 nuk kanë vend funksionale klikoni dhe disa vlerëson flash, por ju mund të fluturojnë aeroplan nga paneli 2D.
- Sistemi i Anti-raketave nuk punon nën P3Dv2 - shtypi (i)
- Ndoshta bugs të tjera, por më të vogla.

sistemi anti-raketë

El Al është ajrore më të sigurta në botë si ajo përballet me një kërcënim të vazhdueshëm terrorist, kështu që flotën e saj është e pajisur me sistemet e sigurisë kushton miliona dollarë në avion.

Ekskluzive për El Al flotës, një sistem anti-raketave është i pranishëm në avion (press (i) për të aktivizuar). Planes me ngjyra të vjetra nuk janë të pajisura me këtë sistem, sepse në atë kohë El-AL nuk e përdorin atë. Ky sistem është veçanërisht e dobishme gjatë fluturim dhe ulje kundër raketave të shkurtër në distancë, ne nuk mund të themi se El-AL përdor sistemin e saktë se kjo paketë për shkak se kompania dëshiron të mbajë sekret pajisjet e saj. Megjithatë, C-130 Hercules të vërtetë janë duke e përdorur atë. image Dëshmi (majtas);

c-130 shpërthim-system fishekzjarre 747


Boeing 747-200 RFP:

Për herë të parë, Rikoooo përshtatur dhe korrigjuar RFP Boeing 747-200 (Gati për përplasen) për FSX dhe P3Dv1 mirëmbajtjen e mat origjinale, kjo shtesë është i njohur për të qenë më komplekse që ka ekzistuar ndonjëherë në freeware për FS2004, duke përfshirë procedurat ultra realiste, sistemet hidraulike, INS (inerciale Navigation System) etj Ju do të duhet të mësojnë të fluturojnë rrezik, ne kemi bërë një video (ende nuk është në linjë) Hollësi procedurën për fillimin motor nën FSX. Kjo shtesë është në dispozicion si një BONUS në këtë paketë, por nuk është pjesë e flotës aktuale.

Është thelbësore për të ndjekur manualeve që janë të përfshira në paketë: Start Menu / Shtesash Rikoooo / Flotte El Al FSX & P3D / Documentation XXX ose me lidhje të drejtpërdrejtë: "C: / Users /votre_username /AppData / Roaming / Microsoft / Windows / Start Menu / Programs / Rikoooo Shtesa "

KUJDES:INS matës (inerciale Navigation System) nuk është përfshirë në 747-200, ju duhet të shkarkoni atë veç e veç, paneli 747 tashmë është para-konfiguruar nga Rikoooo për të punuar me këtë matës Delco Carousel IV-A INS v. 1.51 ngasimufly.com.

ShkarkoDelco Carousel IV-A INS (Instalimi automatik):http://www.simufly.com/ins/download.html


Disa imazhe nga 747-200 KPP (Bonus):
fsx 2014-10-01 00-45-59-39

fsx 2014-10-01 00-47-50-06

fsx 2014-10-17 02-56-17-47

fsx 2014-10-17 02-56-27-15

fsx 2014-10-17 02-56-39-79

fsx 2014-10-17 02-55-35-68

fsx 2014-10-17 02-53-26-42
Global screenshots, klikoni për të zmadhuar (në sajë tëEthnicFSX):

thumb 1thumb 2thumb 3thumb 4thumb 5thumb 6thumb 7thumb 8thumb 9thumb 10thumb 11thumb 12thumb 13thumb 14thumb 15thumb 16thumb 17thumb 18thumb 19thumb 20thumb 21thumb 22thumb 23thumb 24thumb 25thumb 26thumb 27thumb 28thumb 29
Fleet El Al Israel Airlines v1.0 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë