Gjuhë

Fleet Air Berlin FSX & P3D

HOT
Size 407 MB
Downloads 20 008
Krijuar 06-11-2016 11: 40: 00
Ndryshuar 06-11-2016 02: 09: 03
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: lista e plotë e autorëve dhe dokumentacionit, në paketën
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Nuk testuar nëse autentik FSX #With dhe pa VC
Këtu është një nga flotës më të mira të shkarkohen në Rikoooo, Discover avion i Air Berlin, fluturojnë me shtatë modele që përbëjnë flota në 2016. Për të siguruar ju me një përvojë të realizmit ne kemi mbledhur së bashku në një paketë të vetme freeware më të mirë të momentit. Ne kemi përfshirë edhe një MFK, mat reja, GPWS, shpejtësia V, tingujt motor, korrigjime dhe përmirësime të panumërta, matës auto-tokës, HUD, 2D panel krijimet, repaints shumta Air Berlin. Një falënderim i përzemërt krijuesit të ndryshme të freeware, lista e gjatë është në paketë.

Ju do të jenë në gjendje për pilotimin e Airbus A319-112, A320-214 dhe Sharklets A321-211 pa QV dhe A330-200. Gjithashtu Boeing B737-700 dhe B737-800 dhe më në fund Bombardier Dash 8 Q400 (e Jo VC).

Screenshots:

thumb FSX 2016-11-05 22-44-39 29-thumb FSX 2016-11-05 22-45-59 59-thumb FSX 2016-11-05 22-47-34 31-thumb FSX 2016-11-05 22-47-53 42-thumb FSX 2016-11-05 22-50-58 06-thumb FSX 2016-11-05 22-52-36 12-thumb FSX 2016-11-05 22-53-55 76-thumb FSX 2016-11-05 22-55-26 91-thumb FSX 2016-11-05 22-56-49 37-thumb FSX 2016-11-05 22-57-59 91-thumb FSX 2016-11-05 22-59-59 49-thumb FSX 2016-11-05 23-02-13 48-thumb FSX 2016-11-05 23-04-14 57-thumb FSX 2016-11-05 23-05-47 30-thumb FSX 2016-11-05 23-07-40 45-thumb FSX 2016-11-05 23-09-35 00-thumb FSX 2016-11-05 23-12-23 08-thumb FSX 2016-11-05 23-13-36 80-thumb FSX 2016-11-05 23-14-28 41-
Fleet Air Berlin FSX & P3D Shkarko
Gjuhë