Gjuhë

Mi-8MT version Hip 4.1 FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (19 vota)
 • Masat 47.86 MB
 • Shkarkime 13 427
 • krijuar 03-09 2010-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Vladimir Zhyhulskiy
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
helikopter transporti Russian jashtëzakonisht të detajuar siç tregohet në imazhet. beauteful VC. A duhet të ketë

(Emri Russian Ми-8, NATO raportimi "Hip") The Mil Mi-8 është një helikopter me dy medium turbine transportit që mund të veprojë si një gunship. Mi-8 është helikopteri më i prodhuar në botë, dhe është përdorur nga mbi vendet 50.
 • Autor: Vladimir Zhyhulskiy
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (19 vota)
 • Masat 47.86 MB
 • Shkarkime 13 427
 • krijuar 03-09 2010-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Vladimir Zhyhulskiy
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium