Gjuhë

Dassault Mirage F.1CG Hellenic Air Force FSX

HOT
Size 21.1 MB
Downloads 20 191
Krijuar 03-02-2009 21: 47: 50
Ndryshuar 09-08-2012 19: 57: 38
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Delizisis Panagiotis, Delizisis Thanasis i jashtëm http://www.fsgreece.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition # Port-Over nuk ka përputhje P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Në këtë paketë, ju mund të fluturojnë në komandën e famshme Mirage F.1CG FSX të.
4 repaints: Egje Blue dhe Fryma Egje dy edicionet më të ditëlindjes 334th Talos dhe 342th Sparti skuadrone. Për këtë shtesës, autorët përdorur Mirage mrekullueshme nga Kirk Olsson.

Features: panel 2D, Virtual Cockpit, tingujt, efekt zërit bum, dhe shumë të goodies. Përveç kësaj, dinamika e fluturimit ka qenë reworked.

me cilësi të lartë grafike.
Dassault Mirage F.1CG Hellenic Air Force FSX Shkarko
Gjuhë