Gjuhë

Dassault Rafale FSX

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (218 vota)
 • Masat 10.46 MB
 • Shkarkime 85 867
 • krijuar 10-02 2009-
 • ndryshuar 19-06 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Pioffet Cyril
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Këtu propozohet një Rafale e bukur FSX me textures 7 përfshirë atë të Forcës Ajrore Franceze. Përfshin kabinë virtuale, tingujt, animacionet dhe modelin e shumëfishtë të jashtëm të cilësisë së lartë.

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (218 vota)
 • Masat 10.46 MB
 • Shkarkime 85 867
 • krijuar 10-02 2009-
 • ndryshuar 19-06 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Pioffet Cyril
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium