Gjuhë

Gmax Dassault Mirage F1 Package FSX & P3D

HOT
Size 39.1 MB
Downloads 50 164
Created 12-08-2009 17:27:32
Changed 11-10-2012 19:09:22
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Danny Garnier, Kirk Olsson
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar # Port-Over pa kompatibil P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Superb Mirage F1 cilësi payware, pa dyshim një nga më të bukur, me kabinë virtuale, paneli 2d operacionale, tingujt doganore, efektet Efektive djegur (djegie flakë) përshtatur posaçërisht për FSX SP1, SP2 dhe përshpejtimin. Gjatë instalimit, ju do të kërkohet për të zgjedhur midis versionit në përputhje me FSX SP1 dhe SP2 dhe FSX përshpejtimin. Përfshin modele 2 dhe textures 6. Mos harroni të lexuar dokumentacionin (shih fillojnë menu, shtesë Rikoooo, Gmax Mirage F1 Paketa v2.5) Kjo vlen për pothuajse të gjitha shtesat në dispozicion në rikoooo.

Dassault Mirage F1 është një avion ushtarak projektuar dhe ndërtuar nga Dassault në Francë. Ajo ndryshon nga aeroplanët e tjerë të familjes "Mirage" nga përdorimi i një krahu përfshiu në vend të një krah delta. Në dispozicion në njohjen version dhe versionin sulm i Mirage F1 është ndërtuar më shumë se shtatëqind kopje të përdorura nga njëmbëdhjetë vende të ndryshme. Ajo është ende në përdorim sot. burimi Wikipedia
Gmax Dassault Mirage F1 Package FSX & P3D Shkarko
Gjuhë